‘تبدیل شدن به یک شورشی با یک علت، می گوید: Tahira کاشیاپ Khurrana در فرمان دوم خود را از زن بودن قبل از راه اندازی کتاب خود را – 12 فرمان زن بودن

Tahira Kashyap (Picture courtesy/sourced through PR)

Tahira Kashyap (حسن نیت ارائه میدهد تصویر / منبع از طریق روابط عمومی)

تاهیرا کاشیاپ خوبانا الهام بخش بسیاری بوده است. داستان پیروزی او بر سرطان او را به نماد شجاعت و شجاعت تبدیل کرده است. یک فمینیست در قلب و یکی از حامیان سرسخت توانمندسازی زنان، هم اکنون برای انتشار چهارمین کتابش با عنوان ۱۲ فرمان زن بودن آماده می شود.

قبل از راه اندازی بسیار پیش بینی شده، تاهیرا به رسانه های اجتماعی برده است تا هر هفته یک فرمان الهام بخش در مورد نفس زنانگی به اشتراک بگذارد. هفته پيش، اون اولين فرمان رو به اشتراک گذاشت. این ویدئو اشاره می کند که هر داستان عشقی منحصر به فرد است حتی اگر با وفت فرضی نسیم نرم همراه با یادداشت های دولکت ویولن در پس زمینه آغاز نمی شد. توجه زیادی را از همسالانش و تماشاگران به طور یکسان به خود جلب کرد.

امروزه تاهیرا فرمان دوم زن بودن را در میان گذاشت. ویدیو سرگرم کننده و دمدمی مزاج برجسته قوانین نا گفته است که زنان فرض می شود به زندگی می کنند. می گوید: «شهرهای کوچک قوانین زیادی دارند. شکستن آنها و شورشی شدن با یک علت سخت است.» تاهیرا می افزاید که او نیز مانند بسیاری از زنان دیگر دلایل خاص خود را برای خرد کردن کلیشه ها و شورشی بودن داشت و خواستار آن است که زنان باید این واقعیت را جشن بگیرند که هنجارشکن هستند.

این کتاب که توسط Juggernaut Books منتشر شده است، به عنوان سرودی برای هر زن و فتنه ای برای مردان مورد توجه قرار می گیرد. بالا در شوخ طبعی امضای Tahira و کمی از quirk، 12 فرمان زن بودن قفسه در اواخر سال جاری ضربه.

به نظر می رسد او همه مجموعه ای برای پیوستن به واگن باند از نویسندگان فمینیست مدرن به رسمیت شناخته شده برای دید و بی باک خود را و مورد ستایش برای شکستن سقف شیشه ای!

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار