سازمان دیده بان ویدئو: Shikhar Dhawan برخوردار ‘قرنطینه لیگ برتر’ با پسر Zoravar

سازمان دیده بان ویدئو: Shikhar Dhawan برخوردار ‘قرنطینه لیگ برتر’ با پسر Zoravar – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 12:17 IST | سرپرستان | دهلی نو

34 ساله زیر نویس به فیلم “قرنطینه لیگ برتر ka sabse آوردن لحظه Dhawan در مقابل Dhawan.” هفته گذشته Dhawan مشترک به حال تصویری از او با پسرش در یک محبوب بالیوود آهنگ “پدر سرد”

Pic courtesy/Shikhar Dhawan's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Shikhar Dhawan را Instagram account

حتی اگر تمام فعالیت های گذر موقت به حالت تعلیق باقی می ماند به دلیل شیوع کروناویروس, هندی, درب بازکن Shikhar Dhawan است که مطمئن شوید که او همچنان در ارتباط با بازی با بازی آن را در داخل خانه با خانواده اش. Dhawan به تازگی به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو در Instagram که در او دیده می شود بازی کریکت در داخل خانه همراه با پسرش Zoravar.

در این ویدئو Zoravar دیده می شود بولینگ به پدرش به هند بازکن دفاع توپ را به خوبی در خارج از سمت. این ویدئو همچنین دارای تفسیر ورودی همراه با جمعیت صداهای وارد شده در این زمینه از گذشته است.

34 ساله زیر نویس به فیلم “قرنطینه لیگ برتر ka sabse آوردن لحظه Dhawan در مقابل Dhawan.” هفته گذشته Dhawan مشترک به حال تصویری از او با پسرش در یک محبوب بالیوود آهنگ “پدر سرد”.

“زندگی بسیار سرگرم کننده است با این mastikhor insaan! Sachi بولی toh پدر aur بتا دونوع سلام سرد! این یک کمی” چپ دست بازکن تا به حال زیر نویس ویدیو در Instagram.

با سراسر کشور مستند در محل با توجه به COVID-19 گیر Dhawan شده است نگه داشتن خود را با همه نوع از فعالیت های مختلف در خانه. او شده است به اشتراک گذاری همه نوع از فیلم ها بود که از شستن لباس, بازی و آموزش با بچه های خود را به رقص با همسرش عایشه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net