سازمان دیده بان ویدئو | شهید افریدی در تست COVID مثبت: اول 2-3 روز دوران سختی بود اما من سلامت رو به بهبود است

سازمان دیده بان ویدئو | شهید افریدی در تست COVID مثبت: اول 2-3 روز دوران سختی بود اما من سلامت رو به بهبود است – ورزش

به روز شده: Jun 18, 2020, 15:57 IST | سرپرستان | لاهور

در هفته گذشته, Shahid Afridi اعلام کرده بود در توییتر که او دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus

Shahid Afridi's Facebook

شهید افریدی را Facebook

سابق پاکستان کاپیتان شهید افریدی که تشخیص داده شده است با COVID-19 ارائه یک به روز رسانی در مورد سلامت خود گفت: دو-سه روز دشوار اما خود بیماری است که به تدریج بهبود.

هفته گذشته افریدی اعلام کرده بود در توییتر که او دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

در آخرین Facebook ویدئو افریدی گفت: “من می خواستم به این تصویری که من شده اند شنوایی زیادی در مورد سلامت من در رسانه های اجتماعی از چند روز گذشته. دو-سه روز واقعا سختی برای من بود اما من شرط بهبود بوده است پس از آن.”

“بزرگترین مشکل برای من این است که من قادر به مراقبت از فرزندان من و در آغوش گرفتن آنها. من از دست بچه ها. اما این مهم است به اقدامات احتیاطی و حفظ فاصله به نگه داشتن دیگران امن در اطراف شما.

“وجود دارد بدون نیاز به وحشت در این مورد. تا زمانی که شما خودتان نمی مبارزه با بیماری شما نمی توانید ضرب و شتم آن را,” او اضافه شده در حالی که اصرار مردم به اقدامات احتیاطی.

سازمان دیده بان ویدیو زیر

همچنین بخوانید: شهید افریدی تست مثبت برای COVID-19; می گوید: “نیاز به دعا برای بهبود سریع’

سابق پاکستان کاپیتان بیشتر گفت: او می دانست که او می تواند در معرض خطر ابتلا به این ویروس به عنوان او سفر های زیادی برای خیریه کار می کنند. “من می دانستم که من می گرفتن COVID-19 بود که من سفر های زیادی برای خیریه کار می کنند. خوشبختانه این اتفاق افتاد در اواخر دیگری من را نداشته اند قادر به کمک به بسیاری از مردم است.”

“با تشکر از شما برای همه آرزوهای خوب. آن را به من می دهد لذت بسیار زیاد به می دانم که بسیاری از مردم دعا برای من در پاکستان و خارج از پاکستان,” او اضافه شده است.

افریدی نیز نامیده می شود بر مردم برای کمک به فقرا و نیازمندان در این بار تلاش.

قبلا سابق هند رودخانه Gautam Gambhir نیز آرزو افریدی بهبود سریع از coronavirus.

“هیچ کس نباید با این ویروس آلوده. من باید اختلافات سیاسی با شهید افریدی اما من می خواهم او را برای بازیابی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” Gambhir به رسانه ها گفت.

“اما بیش از افریدی من می خواهم هر فرد آلوده در کشور به خوبی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de