سازمان دیده بان ویدئو: Sania Mirza teases brother-in-law Asaduddin

سازمان دیده بان ویدئو: Sania Mirza teases brother-in-law Asaduddin – ورزشی

به روز شده: Jun 29, 2020, 09:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این ویدئو Sania teases brother-in-law محمد Asaduddin با نام مستعار Asad.

Sania Mirza with son Izhaan Mirza Malik. (Right) Brother-in-law Mohammad Asaduddin

Sania Mirza با پسر Izhaan میرزا ملک. (سمت راست) برادر محمد Asaduddin

هند تنیس ستاره سانیا میرزا به نظر می رسید در یک خلق و خوی اهل تفریح و بازی در روز یکشنبه. او یک ویدیو با پسر Izhaan میرزا ملک برای او 6.4 میلیون Instagram followers و زیر نویس آن: “اسد khaalu بازدید چهار اما بابا بازدید شش. او ممکن است کمی مغرضانه @izhaan.mirzamalik #Myizzy.”

در این ویدئو Sania teases brother-in-law محمد Asaduddin با نام مستعار Asad. Sania با درخواست Izhaan چه سگ می کند. و Izahaan پاسخ با تقلید یک پارس سگ. او سپس از او می پرسد “چه اسد khaalu انجام” Izhaan حرکات مرز. “و چه در مورد بابا ؟ بابا بازدید شش حق است؟” سانیا می گوید به عنوان Izhaan دارای سلاح های خود را در هوا. دو علامت دادن به یکدیگر بالا-سپاس.

اسد پسر هند کریکت کاپیتان و حیدرآباد انجمن کریکت رئیس محمد Azharuddin شد سریع به پاسخ: “چنین یار” همراه با قلب-چشم از emoji.

Sania Mirza خواهر Anam میرزا گره خورده گره با اسد پسر سابق هند کاپیتان محمد Azharuddin در 12 دسامبر 2019 پس از آنها مورخ برای مدتی. Sania Mirza و اسد همراه مانند یک خانه در آتش و او پست چند عکس همراه با او در رسانه های اجتماعی.

Asaduddin بازی 2 کلاس اول مسابقات با 17 اجرا می شود را به نام خود. در دسامبر 2018, Asad ساخته شده خود را Ranji جایزه اولین بازی برای گوا.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de