سازمان دیده بان ویدئو: Sameera Reddy در قانون دزد رعد و برق در ‘تلنگر سوئیچ’ چالش


Sameera Reddy مشترک یک ویدیو سرگرم کننده در Instagram با مادرش-در-قانون Manjiri وارد. در این ویدئو این دو دیده می شود مصرف ‘تلنگر سوئیچ’ چالش

Sameera Reddy with her mother-in-law. Image source: Instagram/@reddysameera

Sameera Reddy با مادر در قانون است. منبع تصویر: Instagram/@reddysameera

Sameera Reddy ممکن است به دور از پرده نقره ای اما با توجه به قدرت رسانه های اجتماعی این بازیگر است که همه حق وزوز.

به تازگی یک ویدیو سرگرم کننده در Instagram با مادرش-در-قانون Manjiri وارد. در این ویدئو این دو دیده می شود مصرف ‘تلنگر سوئیچ’ چالش است. این ویدئو شروع می شود با این Taxi No 9211 بازیگر انجام برخی از لودگی حرکت می کند با او در ضبط ویدئو. بعد این دو نقش سوئیچ با وارد جروفنج به این بیت از یک آهنگ در حالی که Sameera نوبت cameraperson برای او.

اشتراک گذاری ویدیو در Instagram رسیدگی به او نوشت: “هنگامی که مادر خود را در قانون خود را دزد رعد و برق #asli #گانگستر @manjrivarde شما حماسه! او #flippedtheswitch با تشکر از شما برای بودن به عنوان دیوانه به عنوان من هستم…لطفا سعی کنید این را در صفحه اصلی و برچسب به ما !!”

سازمان دیده بان ویدیو اینجا:

ردی بود و در اخبار سال گذشته زمانی که او در آغوش مادری برای بار دوم به هنگام تولد به یک دختر بچه Nyra. این Tezz بازیگر تاجر ازدواج Akshai در سال 2014. او به هنگام تولد به هانس در سال 2015. Sameera Reddy همچنین شات برای زیر آب عکس دوران بارداری او که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de