سازمان دیده بان ویدئو: Roadies شهرت Ashutosh Kaushik ازدواج به نامزد Arpita در تراس میان مستند

سازمان دیده بان ویدئو: Roadies شهرت Ashutosh Kaushik ازدواج به نامزد Arpita در تراس میان مستند – سرگرمی

به روز شده: Apr 29, 2020, 10:04 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | نویدا

جالب توجه است در حالی که Ashutosh Kaushik و همسرش, آیا واقعا پیروی از اساسی مستند قاعده – پوشیدن ماسک – خود پاندیت به نظر می رسید عاقلانه تر به عنوان او دیده می شد با پوشیدن ماسک در حالی که شعار مانتراها.

Ashutosh Kaushik gets married to fiance Arpita (Picture courtesy/Instagram)

Ashutosh Kaushik ازدواج به نامزد Arpita (حسن نیت ارائه میدهد تصویر/Instagram)

چه کسی می گوید عشق در زمان قرنطینه دشوار است به اندازه کافی برای دو نفر ؟ Bigg Boss و Roadies برنده Ashutosh Kaushik گره خورده گره با نامزد خود Arpita در تاریخ 26 آوریل در نیدا در طول مستند. در حالی که گزارش ها نشان می دهد که این زوج در حال حاضر تصمیم ازدواج, راه قبل از مستند آنها نمی خواهید برای به تاخیر انداختن آن به وضوح. ازدواج صورت گرفت بر روی تراس در حضور زن و شوهر و اعضای خانواده.

جالب توجه است در حالی که عروس و داماد واقعا دنبال اولیه مستند قاعده – پوشیدن ماسک – خود پاندیت به نظر می رسید عاقلانه تر به عنوان او دیده می شد با پوشیدن ماسک در حالی که شعار مانتراها.

بررسی تصویری از Ashutosh Kaushik عروسی مراسم در اینجا:

با توجه به گزارش Ashutosh اهدا پول های جمع آوری شده در طول مراسم عروسی خود را به PM-مراقبت coronavirus صندوق.

Ashutosh شد برنده فصل پنجم از همسفران در سال 2007 و فصل دوم Bigg Boss در سال 2008. او نیز دیده می شود در فیلم های مانند Zila Ghaziabad و Kismat عشق Paisa Dilli.

چند هفته پیش تلویزیون بازیگر Puja بانرجی ازدواج کردم به Kunal Verma. در یک پست در Instagram, Puja اعلام کرد: “امروز قرار بود عروسی ما اما وضعیت به گونه ای است که ما لغو همه مراسم ما اگر چه ما تا به حال ثبت نام ازدواج ما قبل از یک ماه پس ما رسما ازدواج کرده و با هم برای همیشه لطفا برای در حال حاضر. با برکت و رحمت از ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ما شروع زندگی جدید ما نیاز به همه تو بهترین آرزوها. خانواده ما خوشحال است و بنابراین ما می باشد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de