سازمان دیده بان ویدئو: Gurugram ساکنان گزارش رؤیت swarms از محصول-خوردن ملخ

سازمان دیده بان ویدئو: Gurugram ساکنان گزارش رؤیت swarms از محصول-خوردن ملخ – اخبار

به روز شده: Jun 27, 2020, 13:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین |

بسیاری از ساکنان گفتند که Gurugram دولت شهرستان در شب جمعه خود را به نگه دارید پنجره های بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از ازدحام کشف شد در مجاور منطقه

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

یک گروهی از بیابان ملخ نابود محصولات کشاورزی در بسیاری از نقاط غربی و مرکزی هند ساکنان در Gurugram به اشتراک گذاشته اند تصاویر و ویدئوها در رسانه های اجتماعی نشان خوشه هایی از حشرات در حال پرواز بر فراز شهر و روستا در صبح روز شنبه.

با توجه به گزارش در NDTVزیادی گروهی از حشرات دیده می شد پرواز بر فراز سایبر hub منطقه از منطقه در هاریانا.

بسیاری از ساکنان این گزارش گفته Gurugram شهرستان دولت برای حفظ خود ویندوز بسته به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از ازدحام کشف شد در مجاور منطقه. آنها همچنین خواسته شد به clanging, صدای ضرب و شتم توسط ظروف برای دفع حشرات.

دولت نیز خواسته کشاورزان برای حفظ حشره کش سمپاشی پمپ های دستی و کارگردانی کارکنان بخش کشاورزی به گسترش آگاهی در مورد ملخ حملات در روستاهای اطراف.

یک Gurugram ساکن شد به نقل از این گزارش گفت: “این گروهی از ملخ آغاز شده و حدود 11 am. ما بلافاصله بسته در و پنجره و جامعه و دولت آغاز شده bellowing مزاحم نصب شده بر روی ساختمان ها برای راندن حشرات است.”

پس از گزارش از ازدحام در بیابان ملخ از بین بردن محصولات کشاورزی در نقاط مختلف Maharashtra, Gujarat, Rajasthan, Madhya Pradesh, Uttar Pradesh, پنجاب و هاریانا دولت مرکزی راه اندازی 11 اتاق کنترل برای پاسخ به این موارد است.

ازدحام بیابان ملخ از آفریقا که بنا به گزارش پرواز به این کشور از طریق ایران و پاکستان آن شناخته شده است اشتهای زیادی. اگر چپ بدون کنترل آن می تواند باعث آسیب گسترده به گیاهان و محصولات زراعی است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK