پیش نمایش بی اندازه تواریخ سفر Akshay و Grylls در Bandipur ببر رزرو و ماجراهای هیجان انگیز خود را

A still from the video (Image courtesy: Instagram)

هنوز هم از ویدیو (حسن نیت ارائه میدهد تصویر : اینستاگرام)

پس از به اشتراک گذاری یک نگاه اجمالی از تیزر هیجان، بازیگر Akshay کومار در روز دوشنبه به اشتراک گذاشته پیش نمایش قدرت بسته بندی شده از برنامه تلویزیونی ماجراجویی بسیار دوست داشتنی ‘به وحشی با خرس Grylls.

“به وحشی با خرس Grylls پیش نمایش هنگامی که یک ماجراجو آدرنالین غربی ملاقات معتاد عمل شرقی، آتش بازی انتظار ندارد چرا که برادری چیزی است که ما در بر داشت. دو علاقه مند به تناسب اندام با بهره گیری از قدم زدن را از طریق قلمرو خطرناک چیزی است که من به نام پیاده روی کامل در پارک،” نوشت : ‘خوب Newwz’ بازیگر به عنوان او به اینستاگرام پیش نمایش از ویژه آینده ارسال شده است.

او در مورد ماجراجوی حیات وحش بریتانیا اضافه کرد– خرس گریلز، “@beargrylls است و همیشه خواهد بود ‘مرد وحشی’، من بیش از ماه انتخاب شده اند برای انجام آنچه که کاش من می توانستم با بچه های من هر روز انجام دهد، و این کشف سرزمین های زیبا ما! اما در حال حاضر، این فقط خرس و من انجام آنچه که ما بهترین #Grrrrr #IntoTheWildWithBearGrylls @discoveryplusindia @discoverychannelin.”

پیش نمایش بی اندازه سفر آکشای و گریلز در باندی پور تایگر رزرو و ماجراهای هیجان انگیز آنها را تواریخ کرد– از نوشیدن چای ‘مدفوع فیل’ گرفته تا عبور از رودخانه پر از تمساح. در این ویدئو، مربی بقا گریلز نشان داده شده است که بازیگر ‘آبی’ را به عنوان یکی از بزرگترین ستاره فیلم هند معرفی می کند.

این مجری 46 ساله تلویزیون گفت آماده است آکشای را برای ماجراجویی به وحشی ها ببرد. با پیشرفت کلیپ، آکشای نشان داده می شود که با کمک طنابی درختی را قطع می کند همان طور که گریلز به او دستور داده بود. این دو همچنین نشان داده می شوند که دیدگاه های خود را در مورد زندگی نظامی و در مورد موسسات خیریه نظامی آکشای به اشتراک می گذارند. این بازیگر همچنین در میان گذاشت که الهام و ارزش هایی را از پدرش که در ارتش بود نسبت می دهد و می گوید می خواهد میراث را به پسرش منتقل کند.

با نتیجه گیری ویدئو، آکشای دیده می شود که با کمک طناب از رودخانه ای پر از تمساح عبور می کند. گریلز گفت: “AK مرد قابل توجهی است که به معنای واقعی کلمه راه خود را به بالای حرفه خود مبارزه کرده است، از طریق عزم و اراده، بلکه از طریق نظم و انضباط… برای من این روز یک امتیاز بوده است، AK، شما یک افسانه هستید.”

وزوز در اطراف قسمت Akshay کومار بسیار زیاد است به عنوان نشان می دهد شامل PM مودی تولید رتبه های تاریخی بالا برای ژانر infotainment در حالی که ‘به وحشی با Rajinikanth’ دومین بالاترین امتیاز نشان می دهد تا کنون در ژانر است.

نمایش ویژه در ۱۱ سپتامبر در دیسکاوری پلاس App و ۱۴ سپتامبر در کانال دیسکاوری به نمایش در خواهد آمد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار