خرید رپورتاژ

سازمان دیده بان: Sushant سینگ راجپوت ‘sجاب آهنگ تاک می شود نسخه ادای احترام توسط Ankita Lokhande, Adhyayan سومان – سرگرمی

تاریخ انتشار: 06 سپتامبر, 2020 14:00 IST | IANS | بمبئی

از سوشانت که آنکیتا را در آغوش می گیرد تا بازیگر فقید با بهره گیری از یک فیلم، جاب تاک ۲٫۰ نگاهی اجمالی به چند لحظه زیبا از زندگی سوشانت می اندازد.

(Snapshot from Jab Tak 2.0 video)

(عکس فوری از جاب تک 2.0 ویدیو)

بازیگران Adhyayan Suman و Ankita Lokhande آمده اند تا با نسخه ویژه ای از آهنگ محبوب جاب تاک، به یاد بازیگر فقید سوشنت سینگ راجپوت.

ادیان یک کلیپ ویدئویی از نسخه خود از این ترانه را در اینستاگرام منتشر کرد. او در این کلیپ می گوید که گزیده های صوتی مصاحبه های قبلی آنکیتا دوست دختر سابق بازیگر فقید سوشنت را نیز در خود جای داده است که برای مرگش داده است. در گزیده های صوتی، آنکیتا از اینکه سوشنت چگونه شادی را در چیزهای کوچک پیدا خواهد کرد، سخن می گوید.

“Jab tak 2.0 – ادای احترام برای SSR با تشکر از شما آنکیتا @lokhandeankita به اشتراک گذاری این و بخشی از این ادای احترام! کمترین کاری که می توانستم بکنم این است که لبخندی بر چهره های مردمی بزنم که بی امان برای مبارزه با #justiceforsushant. او برای همیشه در قلب ما زندگی خواهد کرد.»

ادیان را می توان دید که این آهنگ را در ویدئو می خواند.

آنکیتا نیز این ویدئو را در اینستاگرام خود منتشر کرد. “Speechless,” she captioned the video.

از سوشانت که آنکیتا را در آغوش می گیرد تا بازیگر فقید با بهره گیری از یک فیلم، جاب تاک ۲٫۰ نگاهی اجمالی به چند لحظه زیبا از زندگی سوشانت می اندازد. نسخه اصلی این ترانه که در انتشار آمار سوشنت در سال ۲۰۱۶ با نام “M.S. Dhoni: The Untold Story” به نمایش در آمد.

*ادامه اسکرول کردن برای خواندن اخبار بیشتر*

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

ثبت نام برای تمام آخرین اخبار، گالری های بالا و فیلم های روند از Mid-day.com

اشتراک

بارگذاری…

ويديا افکارش رو در مورد پرونده مرگ سوشانت سينگ راجپوت به اشتراک ميزنه

[محتوای جاسازی شده]

بارگذاری…

loading image
این وب سایت با استفاده از کوکی و یا فن آوری های مشابه، به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی. با ادامه استفاده از وب سایت ما، شما با سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی ما موافقت می کنید. باشه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im