سازمان دیده بان به عنوان heatwave به قله در روز سه شنبه می گوید: آی

سازمان دیده بان به عنوان heatwave به قله در روز سه شنبه می گوید: آی – اخبار

منتشر شده: مه 26, 2020, 15:16 IST | سرپرستان | بمبئی

شرایط آب و نیز غالب در جیب جدا بیش از پنجاب, Chhattisgarh, داخلی, Odisha, Gujarat, Maharashtra, داخلی, آندرا پرادش, Telangana, بیهار و Jharkhand به صورت دو بعدی به سه روز

Picture/Twitter IANS

عکس/توییتر IANS

هند و هواشناسی بخش (آی) گفت که heatwave شرایط در زنجان به قله در روز سه شنبه با توجه به غالب بادهای خشک باد بیش باد از شمال هند مرکزی هند و مجاور قطعات داخلی از شرق هند است.

آی معاون مدیر کل هواشناسی K. S. Hosalikar گفت: “لطفا مراقب مامان بعد از ظهر و جلوگیری از بیرون رفتن بین 11 صبح تا 3 بعد از ظهر.” شرایط حرارت باقی بماند بیش از Haryana, Chandigarh, دهلی نو, راجستان, Uttar Pradesh, شرق, Madhya Pradesh و Vidarbha تا مارس 28.

شرایط آب و نیز غالب در جیب جدا بیش از پنجاب, Chhattisgarh, داخلی, Odisha, Gujarat, Maharashtra, داخلی, آندرا پرادش, Telangana, بیهار و Jharkhand به صورت دو بعدی به سه روز. شهرستان چورو در راجستان ثبت حداکثر 47.5 درجه سانتیگراد در روز دوشنبه به بالاترین فصل تا کنون.

Dr Kuldeep Srivastava سر از آی را در منطقه پیش بینی آب و هوا مرکز گفت که وجود خواهد داشت برخی از مهلت از 28 مه شب هنگامی که غربی اختلال را تحت تاثیر قرار, شمال هند و از طرف شرق بادها نیز غالب در سطوح پایین تر از جو است.

“گرد و غبار طوفان و رعد و برق قوی بادهای توفانی از 50-60 متر در ساعت هستند به احتمال زیاد به رخ می دهد در مارس 29 و 30 بیش شورای ملی مقاومت-Delhi,” او اضافه شده است. غربی اختلال است که یک سیکلون طوفان که سرچشمه در دریای مدیترانه و سفر در سراسر آسیای مرکزی است. وقتی که می آید در تماس با هیمالیا آن را به ارمغان می آورد باران به تپه ها و دشت.

با توجه به قوی southerly باد از خلیج بنگال سنگین و بسیار سنگین باران است که انتظار می رود در مکان های جدا شده بیش از آسام مگالایا و آروناچال پرادش تا مارس 28. با توجه به ماهش Palawat از Skymet آب و خصوصی آب و هوا پیش بینی آژانس Pasighat در Arunanchal پرادش ثبت 146 میلیمتر بارندگی.

“Golpara و نورث لخیمپور نیز ثبت بارش شدید باران منجر به جاری شدن سیل در بسیاری از نقاط آسام و مگالایا,” او اضافه شده است. شدید آب و هوا فعالیت نیز شاهد بیش از قطعات داخلی کارناتاکا از جمله در ایالت بنگلور منجر به ریشه کنی درختان و غرقاب.

IMD گفت که Pasighat, چررپونجی, گنگتک, Itanagar, لخیمپور, جرحت, تزپور, Tangla, Haflong, Malda Kodaikanal و Periakulum ثبت بارش باران از یک سانتی متر یا بیشتر در روز دوشنبه.

شرایط در حال تبدیل شدن مطلوب برای پیشرفت بیشتر از جنوب غربی موسمی به برخی از قطعات بیشتر از جنوب خلیج بنگال دریای آندامان و مجاور مرکزی خلیج بنگال در اطراف مارس 27 آن اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>