سازمان دیده بان لیونل مسی, فوتبال, نوابغ ناخن رول توالت چالش مانند یک رئیس جدید تصویری

سازمان دیده بان لیونل مسی, فوتبال, نوابغ ناخن رول توالت چالش مانند یک رئیس در ویدئویی جدید – ورزش

به روز شده: Apr 02, 2020, 11:22 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ستاره از این بازی به رهبری لیونل مسی در حال نمایش مهارت های خود را از خانه با #ToiletRollChallenge بودن آمار در رسانه های اجتماعی.

A screengrab from the video. Courtesy/ YouTube

یک screengrab از این ویدئو. حسن نیت ارائه میدهد/ YouTube

در حالی که ستاره فوتبالیست ممکن است دادن طرفداران خود را به درمان خود را با خیره کننده مهارت های فوتبال بر روی زمین در حال حاضر آنها قطعا به طرفداران خود برخی چیزهای زیادی برای تماشا کردن این زمینه است.

به عنوان فوتبال و بسیاری از ورزش های دیگر آمده اند به یک وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ستاره هنوز مشغول نمایشگاه استعداد فوق العاده از چهار دیوار خانه خود را در آخرین #ToiletRollChallenge است که ویروسی در رسانه های اجتماعی.

بارسلونا بازیکن ستاره و کاپیتان آرژانتین لیونل مسی, منجر, جهانی فوتبال توسط دستکاری با یک رول توالت است که رفته ویروسی در اینترنت. سازمان دیده بان چگونه مسی را نشان می دهد برتری خود را با رول توالت به عنوان به خوبی.

این عمل نیز به دنبال فوتبال دیگر بزرگان مانند آرسنال استار Thierry Henry و رئال مادرید مدافع سرخیو راموس همه نشان کلاهبرداری های خود را در حالی که در خانه است.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور شده است تقریبا همه لیگ در سراسر اروپا و در سراسر جهان برای بسته فروشگاه برای هم بودن.

مسی recenty پذیرفته 70 درصد کاهش در پرداخت در بارسلونا بود. آرژانتین توضیح داد: در Instagram صفحه ای که تیم اول تیم ملی بود نه تنها موافقت کرد که به کاهش حقوق خود را با 70 درصد اما این بازیکنان نیز پوشش دستمزد همه کارکنان دیگر در این باشگاه است.

ورودی از IANS

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de