وسیم جعفر به یاد می آورد برای اولین بار مامان جایزه معتبر U-16 رویداد

وسیم جعفر به یاد می آورد برای اولین بار مامان جایزه معتبر U-16 رویداد – ورزشی

به روز شده: May 20, 2020, 07:25 IST | Subodh Mayure | بمبئی

سابق هند بازکن داخلی و بی باک وسیم جعفر به یاد می آورد در مسابقات افتتاحیه edition در سال 1991 که در آن او برای اولین بار برنده این مسابقه جایزه – خفاش کریکت

Wasim Jaffer

وسیم جعفر

حق از هند تست معاون کاپیتان Ajinkya Rahane و ODI معاون کاپیتان Rohit Sharma به بمبئی آخرین جوان پنبه حلاجی شده احساس Yashasvi Jaiswal همه فهمیده اند که در عقبی ورزشی باشگاه سازمان یافته Kalpesh Koli یادبود مسابقات کریکت—بمبئی U-16 انتخاب مسابقات که در آن بازیکنان از وصول مختلف تعطیلات تابستان اردوگاه رقابت در دو روز مسابقات.

با توجه به Coronavirus-مجبور مستند شده اند وجود دارد هیچ وصول اردوهای تابستان امسال و در نتیجه برای اولین بار در سه دهه Kalpesh Koli مسابقه بود که برای شروع در 9 مه لغو شد.

سابق هند بازکن داخلی و بی باک وسیم جعفر به یاد می آورد در مسابقات افتتاحیه edition در سال 1991 که در آن او برای اولین بار برنده این مسابقه جایزه یک خفاش کریکت.

“گرفتن این جایزه یک خفاش بزرگ بود چیزی که پس از آن به دلیل اینکه دیگر وجود دارد, درون مدرسه, مسابقات مثل MSSA را [Mumbai مدارس ورزشی انجمن] Giles سپر [U-14] و Harrish سپر [U-16] وجود دارد هیچ فردی جوایز در میان کریکت,” جعفر, 42, که به نمایندگی از وصول اردوگاه’ Matunga مرکز گفت: از اواسط روز یکشنبه.

در ضمن Jaiswal 18 که برنده این مرد از این سریال جایزه برای جمع آوری 400 اجرا می شود و با در نظر گرفتن سه ویکت در U-19 جام جهانی در آفریقای جنوبی در اوایل سال جاری گفت: Kalpesh Koli مسابقات خود بود سنگ پله به موفقیت است. “در این مسابقات را نقره جشن سال [2015] من را به ثمر رساند سه قرن متوالی. این عملکرد من در بمبئی U-16 تیم گفت:” Jaiswal که بازی برای Worli مرکز.

بمبئی U-16 رئیس انتخاب Mandar Phadke می خواهد وصول به reschedule Kalpesh Koli مسابقات به ژانویه یا فوریه به اطمینان حاصل شود بهتر رزین. “در این فصل پایان بنابراین رزین های فرسوده,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im