وسیم جعفر می تواند یک مربی خوب برای Vidarbha می گوید کاپیتان فیض فضل

وسیم جعفر می تواند یک مربی خوب برای Vidarbha می گوید کاپیتان فیض فضل – ورزشی

به روز شده: Mar 27, 2020, 07:51 IST | Subodh Mayure | بمبئی

Vidarbha کاپیتان فیض فضل حساب به تازگی بازنشسته حلاجی بی باک وسیم جعفر خواهد بود یک نامزد ایده آل برای مربی آنها

Vidarbha skipper Faiz Fazal

Vidarbha کاپیتان فیض فضل

یک روز پس از Chandrakant پاندیت اعلام کرد پیوستن به, Madhya Pradesh خود را به عنوان رئیس جدید مربی Vidarbha به دنبال یک قادر جایگزینی برای ex-هند stumper که به آنها کمک کرد پیروزی های پی در پی Ranji جایزه و ایرانی عنوان جام در 2017-18 و 2018-19.

Vidarbha کاپیتان فیض فضل حساب به تازگی بازنشسته حلاجی بی باک وسیم جعفر خواهد بود یک نامزد ایده آل برای مربی آنها.

Ranji جایزه بالاترین اجرا گیرنده, جعفر ترک بمبئی در سال 2015 به عضویت Vidarbha که در آن او نقش تعیین کننده ای در پیروزی دو پی در پی عناوین.

“او می داند که ما در داخل و خارج. پس در واقع از آن خواهد شد آسان تر برای وسیم بهایی به مربی ما. اما این همه بستگی به آنچه که او می خواهد به انجام است. اگر او می شود ما مربی ما خواهد بود بسیار خوشحال” فضل گفت: اواسط بعد از ناگپور در روز پنج شنبه.

Wasim Jaffer
وسیم جعفر

جعفر بود که یک مربی برای بسیاری از جوانان در این تیم بازی کرده است نقش هدایت به کاپیتان فضل. “او شده است یک دارایی بزرگ برای همه ما به یک بازیکن از قد و قامت خود را در اتاق پانسمان ما عالی بود. خود را به موقع ورودی ساخته شده است بسیاری از تفاوت. ما [Pandit, جعفر و I] تا به حال بسیار خوب درک کرده است. غالبا هر سه ما در مورد چیزهایی که در مورد تیم و یا در مورد هر وضعیت. ما را از دست او بسیار [به عنوان یک بازیکن]. او شده است یک افسانه در کریکت داخلی و شما نمی توانید این نوع از تجربه به راحتی” فضل, 34, اظهار داشت.

وقتی پرسیده شد که در مورد مربیگری Vidarbha سابق هند آزمون بازکن گفت: “من هیچ چیزی دریافت نکرده اند در مورد آن رسما. من فکر می کنم در مورد آن می آید.”

جعفر و فضل به تازگی برای اعمال BCCI سطح دوم دوره مربیگری.

جدید متولد شادی به ارمغان می آورد به فضل در مستند

به عنوان جهان چنگ زدن با کروناویروس, پنج شنبه صبح معلوم بود کاملا سعادتمند برای Vidarbha کاپیتان فیض فضل خانواده بعد از ماهور تحویل یک نوزاد پسر در ناگپور.
“چند روز گذشته شده است بسیار خسته کننده با توجه به این مستند اما خلق و خوی ما کاملا تغییر کرده بعد از تولد پسرم بود ، وجود دارد مقدار زیادی از مثبت و انرژی در اطراف” وجد آمدیم Fazal, 34, گفت:. “خوشبختانه همه رفت و هموار به عنوان بیمارستان بسیار نزدیک به خانه من و دختر [Rozina] هم متولد شد وجود دارد. همسر و نوزاد انجام می دهند خوب,” او اضافه شده است.
SM

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>