بیش از حد مصرف شده در انگلستان می گوید Virat Kohli

بیش از حد مصرف شده در انگلستان می گوید Virat Kohli – ورزشی

به روز شده: May 03, 2020, 07:49 IST | یک خبرنگار | بمبئی

در یک Instagram chat با پیوستن کاپیتان سابق انگلستان Kevin Pietersen در پنجشنبه Kohli گفت که او بیش از حد مصرف شده که در انگلستان تور که در آن او به پایان رسید تا به طور متوسط فقط 13.50 در 10 نوبت.

India skipper Virat Kohli (right) chats with former England captain Kevin Pietersen

هند کاپیتان Virat Kohli (راست) چت با سابق انگلستان کاپیتان Kevin Pietersen

هند کاپیتان Virat Kohli نشان داد دلایل شکست خود را در سال 2014 انگلستان تور که او به عنوان کمترین او تا به حال احساس پر زرق و حرفه ای.

در یک Instagram chat با پیوستن کاپیتان سابق انگلستان Kevin Pietersen در پنجشنبه Kohli گفت که او بیش از حد مصرف شده که در انگلستان تور که در آن او به پایان رسید تا به طور متوسط فقط 13.50 در 10 نوبت.

“وجود دارد یک زمان به عنوان یک ضربه زمانی که شما می دانید شما با شکست مواجه خواهد شد و شما نمی توانید اجرا می شود. من استفاده می شود به خواب بیدار می شوید و می دانم که من می شکست. این بدترین من همیشه احساس می شود. آن سخت بود. من به خودم قول داده است که من هرگز اجازه خواهد داد که آن را برای من اتفاق می افتد دوباره. این اتفاق افتاد چون من خیلی در مورد مصرف به خوبی انجام می دهند از یک شخصی از نقطه نظر. من فقط احساس کردم که از من در انگلستان و این تست کریکت بنابراین اگر من نمره اجرا می شود در اینجا من ایجاد خواهد کرد خودم. من مصرف می شود که تلخه و که منجر به مارپیچ رو به پایین.”

Kohli نیز باز در مورد تصمیم خود را به نوبه خود گیاهی. “من ترک خوردن گوشت درست قبل از سال 2018 انگلستان سری تست. هنگامی که ما به آفریقای جنوبی رفت, در سال 2018 من یک ستون فقرات گردنی موضوع است. آن صدمه زدن به مانند دیوانه. من نمی تواند در شب خواب. بدن من بیش از حد اسیدی ایجاد بیش از حد اسید اوریک.

استخوان های من رو ضعیف تر, بنابراین من متوقف شد خوردن گوشت در وسط انگلستان تور. و از آن به بعد من هرگز احساس بهتر از بیدار شدن از خواب هرگز احساس بهتر نقاهت بین آزمون مسابقات. بودن گیاه خواری به طور کامل تغییر کرده [زندگی]. شما احساس سبک تر است.

من صادقانه احساس می کنم باید آن را انجام داده اند دو تا سه سال قبل” اضافه شده پرکاری رودخانه.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im