خرید رپورتاژ

شد Swara Bhasker 15 سال در سال 2010 ؟ شهروندان نمی کنم! – سرگرمی

به روز شده: فوریه 24, 2020, 07:42 IST | سرپرستان | بمبئی

Swara Bhasker بود بار دیگر تحت رادار از شهروندان به عنوان او در مصاحبه ای گفت که او 15 ساله بود در سال 2010.

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Swara Bhasker

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Swara Bhasker

بازیگر Swara Bhasker شده است یک بار دیگر trolled در رسانه های اجتماعی پس از گرفتن سن او اشتباه در یک رویداد. روز یکشنبه Swara, که کاملا صوتی در مورد نظرات اجتماعی و مسائل سیاسی با حضور در هندوستان Shikhar Samagam با فیلمساز Tigmanshu Dhulia و بازیگر Zeeshan Ayyub که همه آنها مورد بحث در مورد تابعیت (متمم) قانون (CAA) ثبت ملی شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR).

این جلسه نمی تواند هموار به عنوان روزنامه نگار Rubika Liyaqat های تعدیل را نشان می دهد بحث رو درگیر در یک بحث گرم با Swara.

او حتی متهم به بازیگر زن از داشتن دانش مناسب در مورد کا و به او گفت که او را غیر ضروری سوراخ سوراخ شدن مسلمانان در برابر دولت هند. در طول بحث این روزنامه نگار خواسته Swara چرا او چیزی نمی گویند زمانی که NPR برای اولین بار جمع آوری شده در سال 2010.

در پاسخ به روزنامه نگار Swara گفت: “من تنها 15 سال در سال 2010.” به خیط و پیت کردن-نمی خسته شده اید توسط شهروندان که به زودی شروع به چرخش ، نگاهی به فیلم در اینجا:

یک کاربر نظر: “یک کاربر گفت: “من فکر می کنم Swara Bhaskar با اشاره به سمت او روان سن است که کاهش روز به روز!15 سال در سال 2010!ممکن است 8 یا 9 در سال 2020 است.”

دیگری نوشت: “ریاضی خودکشی کرد.” طبق ویکیپدیا Swara در حال حاضر 31 ساله.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im