شد, Idris Elba پرداخت می شود به او می گویند او است Coronavirus مثبت ؟ این بازیگر در پاسخ

شد, Idris Elba پرداخت می شود به او می گویند او است Coronavirus مثبت ؟ این بازیگر در پاسخ – سرگرمی

انتشار: May 25, 2020, 15:40 IST | سرپرستان | بمبئی

شد, Idris Elba پرداخت می شود به او می گویند او است Coronavirus مثبت ؟ این چیزی است که شایعات پیشنهاد شده است. و این بازیگر در حال حاضر در نهایت سکوت خود را شکسته و در اتهامات!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Idris Elba

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Idris Elba

بازیگر Idris Elba است ناودان اتهامات که به او پرداخت شده بود به می گویند که او تا به حال قرارداد coronavirus آن را “bullsh*t” تئوری.

این زن 47 ساله بازیگر که به تازگی اعلام کرد که او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus را به Instagram زندگی را تعطیل شایعات و تئوری توطئه این ادعا که افراد پرداخت شده است به می گویند که آنها آلوده شده توسط ویروس, گزارش etonline.com.

“من فکر می کنم بحث در مورد غنی و فقیر و که گرفتن آن و چه کسی است, من فکر می کنم نیست سالم بحث است. آن را مانند من یک تست اما من هم COVID. آیا این را به من ترجیحی? من نمی فهمم که” البا گفت: پیروان خود را.

“نباید در مورد این که آیا غنی یا فقیر می شود. من فکر می کنم که منفی اطراف تست شرمندگی معکوس است. من نمی بینم مردم چه خارج از آن. و همچنین این ایده که کسی مثل خودم میخوام پرداخت می شود می گویند من coronavirus که مطلق bullsh*t. چنین stupidness,” او اضافه شده است.

این بازیگر ادامه داد: “مردم می خواهم به گسترش است که به عنوان اگر آن را در اخبار. این احمقانه است. این سریعترین راه برای گرفتن مردم بیمار به دلیل وجود دارد هیچ به نفع من و سابرینا اینجا نشسته گفت: ما آن را کردم و یا ترجمه آن را کردم. من حتی نمی دانند که منطق از آن است.”

البا که همسر سابرینا Dhowre همچنین آزمایش مثبت اضافه شده است که او “نه یک بازیگر در حال حاضر”.

“من فقط یک انسان است و من فقط اتفاق می افتد به در چشم های عمومی. بنابراین من می خواهم مردم را به درک این است که بسیار واقعی است. من نمی خواهم تو را ممتاز از آنجا که من یک تست چون من در واقع آن را قرارداد” او توضیح داد.

در اوایل این ماه (رپر Cardi B به اشتراک گذاشته یک تئوری توطئه. او گفت که مشهور است که گفته اند که آنها آزمایش مثبت برای COVID-19 همه پرداخت می شود.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>