شد, Dabboo Ratnani تقویم شلیک با Kiara Advani در plagiarised?

شد, Dabboo Ratnani تقویم شلیک با Kiara Advani در plagiarised? – سرگرمی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 17:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Kiara Advani جسورانه و زیبا تقویم شلیک با Dabboo Ratnani بود مطمئنا پر شور اما به نظر می رسد آن را نیز plagiarised به عنوان یک کاربر در Instagram اشاره کرد!

Picture Courtesy: Instagram Account/Atrangi Kalakar

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Instagram Account/Atrangi Kalakar

Kiara Advani و Dabboo Ratnani شده اند ایجاد شده است بسیاری از وزوز در رسانه های اجتماعی تا کنون پس از آنها آمریکا برای دومی تقویم شلیک کنید. آن را پر شور بود و مطمئنا برانگیختن اما به نظر می رسد آن را نیز plagiarised. بله یک کاربر گرفته متوجه شباهت بین این عکس و یک بین المللی است و حتی به اشتراک گذاشته و آن را در خود Instagram account.

او باز تصاویر و نوشت: – “اعتبار 1st شات:- Marieb عکاسی, پس از تولید:

2 کپی شات:- معروف ترین افراد مشهور عکاس است.” (sic).

نگاهی به حق در اینجا:

در واقع صفحه Marieb عکاسی حتی در پاسخ به پست on Instagram داستان و نوشت: – من فقط ترک است که در اینجا… یک نگاه:

Marie Bärsch Instagram Story

یکی از کاربران با این حال نوشت که Kiara دنبال شد بهتر از هر اصلی بود. یکی دیگر تا به حال یک نظر انتقادی و نوشت: آیا هر چیزی اصلی در مورد مد و سرگرمی در هند. و یک کاربر نوشت Dabboo Ratnani باید با توجه به اعتبارات به اصلی.

هر دو Ratnani و Advani هنوز برای اظهار نظر در این اما Kabir سینگ بازیگر به تازگی به اشتراک گذاشته شده برخی از مهمترین الگوهای رفتاری مورد علاقه خود Instagram داستان در این پررنگ و badass عکس-شلیک کنید. در مقابل کار بازیگر است و گناه در Netflix بکشد تا در آینده در مارس 6, خواهد شد که به دنبال فیلم هایی مانند Indoo کی Jawaani, Laxmmi بمب Shershaah و Bhool Bhulaiyaa 2.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im