نزدیک به امضای قرارداد برای چلسی نشان می دهد روبرتو کارلوس

نزدیک به امضای قرارداد برای چلسی نشان می دهد Roberto Carlos – ورزشی

به روز شده: مارس 21, 2020, 15:43 IST | سرپرستان | لندن

کارلوس برنده 13 غنائم در طول زمان خود را در سانتیاگو برنابئو و سابق چپ-پشت اظهار داشت: او به دنبال یک سفر جدید در سن 34 و آمدن به انگلستان بود یک گزینه

Roberto Carlos

روبرتو کارلوس

برزیل سمت چپ-پشت روبرتو کارلوس نشان داد او در دست فاصله از امضای برای لیگ برتر غول چلسی در سال 2007. پس از خروج از رئال مادرید, کارلوس می توانست ملبس به آبی چلسی اما به پایان رسید تا با فنرباغچه در ترکیه است.

کارلوس برنده 13 غنائم در طول زمان خود را در سانتیاگو برنابئو و سابق چپ-پشت اظهار داشت: او به دنبال یک سفر جدید در سن 34 و آمدن به انگلستان بود یک گزینه است.

“من تا به حال دو پیشنهاد فنرباغچه و چلسی. چلسی کار نمی کند بنابراین من امضا برای فنرباغچه. اما با چلسی را بسیار نزدیک است. آن را به معنای واقعی کلمه بود موافقت کرد و من فقط به حال برای رفتن وجود دارد و امضای قرارداد” کارلوس گفت: Goal.com پس از چالش Heineken افسانه.

“این فقط یک هفته قبل از من امضا برای فنرباغچه و من تا به حال شده است به پاریس برای دیدار با هر دو رومن آبراموویچ و پیتر کنیون.

“متاسفانه در لحظات پایانی چیزی کار نمی کند فقط قبل از نهایی است که اتفاق می افتد زیادی در فوتبال است. وجود دارد موضوع را با وکیل,” او اضافه شده است.

کارلوس همچنین اظهار داشت: او به خوبی انجام داده اند در به چالش کشیدن فیزیکی ردیف بالا از انگلستان با وجود صرف اکثریت اروپایی خود را حرفه ای در LaLiga.

“این توافق هر چند و من 100 درصد مطمئن هستم که من به خوبی انجام داده اند در لیگ برتر و آن را مناسب من ویژگی های” برزیل جام جهانی برنده گفت.

کارلوس همچنین شروع به پریدن کرد به بحث قدیمی که بهتر است بین ستاره پرتغالی رئال مادرید کریستیانو رونالدو و آرژانتین طلسم لیونل مسی. او اما برداشت تیمی سابق رونالدو به عنوان بزرگترین تا کنون.

“رونالدو ایستاده بود در آموزش. او بهترین بود. وجود خواهد داشت هرگز یکی دیگر از رونالدو ‘Fenomeno’. نه نیمار, کریستیانو یا مسی — رونالدو منحصر به فرد است ” کارلوس گفت.

“من فکر می کنم در نسل ما آن را سخت تر به اهداف نمره. آن را بیشتر فیزیکی آن و حمله بودند کمتر محافظت شده است. اما رونالدو می تواند همه چیز را انجام دهد.”


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>