خرید رپورتاژ

می خواستم bookie Sanjeev چاولا تحویل به هند – اخبار

منتشر شده در تاریخ: Feb 14, 2020, 08:39 IST | PTI |

پس از هند پاسپورت لغو شد در سال 2000 او به دست آمده پاسپورت بریتانیایی پنج سال بعد.

This image has been used for representational purposes only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی مقاصد

Sanjeev چاولا, یک ادعا شده و کلید متهم در یکی از کریکت بزرگترین تبانی در رسوایی که درگیر سابق آفریقای جنوبی کاپیتان Hansie Cronje بود مسترد از بریتانیا در روز پنج شنبه پلیس دهلی گفت: به مناسبت اول با مشخصات بالا استرداد در نوع خود بین دو کشور.

50 ساله, بریتیش, ملی, همراه با یک پلیس دهلی جرم شعبه تیم از لندن رسیده دهلی صبح امروز و در حال حاضر تحت رویه پزشکی, یک افسر ارشد پلیس گفت:. پس از اتمام تشریفات جرم شعبه خواهد سوال چاولا در آن RK Puram دفتر افسر اضافه شده است.

چاولا ادعا شده است که نقش محوری را در توطئه با Cronje برای رفع آفریقای جنوبی تور به هند در ماه فوریه-مارس سال 2000. انگلیسی اسناد دادگاه می گویند چاولا است دهلی نو-تاجر به دنیا آمد که نقل مکان کرد و به بریتانیا در یک کسب و کار ویزا در سال 1996 اما در ادامه به سفر به هند است.

پس از هند پاسپورت لغو شد در سال 2000 او به دست آمده پاسپورت بریتانیایی پنج سال بعد.
چاولا را استرداد است با مشخصات بالا استرداد در نوع خود تحت هندوستان-انگلستان استرداد پیمان امضا شده در سال 1992.

او در زمان درخواست تجدید نظر در برابر حق استرداد به دادگاه اروپایی حقوق بشر که رد درخواست خود را هفته گذشته است. چاولا از دست داد در آخرین خندق درخواست تجدید نظر در برابر سابق انگلستان دبیر خانه ساجد جاوید را استرداد سفارش در لندن در ماه گذشته. او به دنبال استدلال می کنند در برابر استرداد او به هند در زمینه حقوق بشر در دادگاه های انگلستان تا کنون پس از دستگیری او در ژوئن 2016.

اخیرا در ژانویه 16, دو عضو دادگاه پنل گفت: آنها پذیرفته تضمین های ارائه شده توسط هند که چاولا خواهد بود جایگزین در یک سلول به اشغال منحصرا توسط او مناسب با “امنیت” و مطابق با ¿فضای شخصی و نیاز های بهداشتی¿ دادگاه انتظار دارد.

هند نیز تضمین امکانات پزشکی و حفاظت از درون زندانی خشونت در دهلی Tihar زندان جایی که او برگزار می شود پیش از محاکمه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im