می خواهید بدانید که چه Disha Patani و کریشنا شروف را در قرنطینه زندگی ؟ پیدا کردن!


Disha Patani گرفته به او Instagram حساب و اشتراک ویدیو با کریشنا شروف گفتن طرفداران او چگونه دختران در حال گذراندن وقت خود را در طول قرنطینه زندگی!

Picture Courtesy: Official Instagram Account/Disha Patani

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Official Instagram Account/Disha Patani

پس هر کس در جهان است که در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس افراد مشهور در حال گرفتن بیشتر و بیشتر خلاق است. همه شما باید به دانستن در حال حاضر چه تمام ستاره های دیگر انجام داده اند در حال حاضر پیدا کردن آنچه Disha Patani و تایگر شروف خواهر کریشنا شروف در حال انجام است.

به او Instagram حساب Baaghi 2 و بهارات بازیگر مشترک یک ویدئو فوق العاده با شروف و مشترک چگونه خانم ها در حال گذراندن وقت خود را در طول قرنطینه زندگی است. آن است که اساسا یک رقص تصویری که حتی می تواند تحت تاثیر قرار دادن ببر.

نگاهی به حق در اینجا:

و این همه نیست, این دو دوست داشتنی خانم ها حتی یک Infinite تصویری که رفت و ویروسی در Instagram و یک کاربر حتی به اشتراک گذاشته شده آن است. اگر شما آن را دیده نشده است, آن را ببینید در حال حاضر:

در کار جبهه Patani است فیلم هایی مانند Radhe: شما بیشتر می خواستم بهایی, KTina و Ek Villain 2 تا آمدن.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>