سریال ۱۰ قسمتی در طول قفل شدن در یک تماس زوم، ستاره های سومیت ویاس، نیدی سینگ، کوببرا سایت و گوپال دات در نقش های برجسته به طور کامل شلیک کردند.

Sumeet Vyas and Nidhi Singh/picture courtesy: YouTube

Sumeet Vyas and Nidhi Singh/picture courtesy: YouTube

آمازون پرایم ویدئو امروز تریلر سریال آینده خود Wakaalat From Home را راه اندازی کرد. سریال ۱۰ قسمتی در طول قفل شدن در یک تماس زوم، ستاره های سومیت ویاس، نیدی سینگ، کوببرا سایت و گوپال دات در نقش های برجسته به طور کامل شلیک کردند. این نمایش ما را به زندگی یک زوج متاهل با بازی سوجین (سومیت) و رادیکا (نیدی) می برد که درخواست طلاق کرده اند.

با وجود محدودیت های قفل شدن، و انطباق با #newnormal، جلسه دادگاه آنها برای زوم تماس ها حرکت می کند، جایی که وکلای مربوطه شان، کوببرا و گوپال، عهده دار رسیدگی می شوند. چیزی که در پی می آورد یک شورش خنده مطلق است که پر از اغتشاش و هرج و مرج مطلق است. با خطوط نبرد کشیده شده بین زن و شوهر، ما می بینیم این افراط کوارتت در حفاری ارزان تلاش برای گرفتن یکی بیش از دیگری و برنده مورد.

سازمان دیده بان تریلر Wakaalat از خانه در اینجا:

[محتوای جاسازی شده]

واکالات از خانه به نویسندگی انواب پال به کارگردانی روهان سیپی و تهیه کنندگی رامش سیپی انترتینمنت، نگاهی خنده دار به چگونگی انطباق مردم با عادی جدید است. از کار کردن از جلسات خانگی و مجازی، سریال روزهای اولیه قفل شدن را که زندگی به توقف رسید، به شما یادآوری خواهد کرد. با یکی مشتاقانه در انتظار حکم این پرونده، از دست ندهید در Wakaalat از خانه است که جریان این سپتامبر 10، 2020، به طور انحصاری در آمازون نخست ویدئو.

روهان سیپی کارگردان که در مورد پروژه جدید صحبت می کرد، گفت: «مفهوم و داستان واکالات از خانه جدید است، در عین حال بسیار نسبی و پرچ کننده است. این پیچ و تاب سرگرم کننده به کار از خانه فرهنگ است که همه ما به دلیل قفل شدن در سراسر کشور در آغوش گرفته است. با استفاده از این نشان می دهد، ما یکی از چنین سناریو WFH که در آن دادگاه / دادرسی قانونی از پرونده های با اهمیت کمتر به صورت آنلاین از طریق تماس های زوم نقل مکان کرد ارائه شده است. لحظاتی در این نمایش وجود دارد که شما با آن ارتباط برقرار می کنید و همچنین باعث می شوید با صدای بلند بخندید. Wakaalat از خانه سبک دل را در عادی جدید است که ما باید برای انطباق با است. من مطمئن هستم که مخاطبان لذت بردن از تماشای این سریال در آمازون نخست ویدئو تا آنجا که ما لذت می برد ایجاد آن- در وسط قفل!

به اسکرول کردن ادامه بده تا اخبار بیشتر بخوانید

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار