VVS Laxman می پردازد ادای احترام به آنیل Kumble: او در بالا و فراتر از ندای وظیفه

VVS Laxman می پردازد ادای احترام به آنیل Kumble: او در بالا و فراتر از ندای وظیفه – ورزشی

به روز شده: Jun 01, 2020, 12:28 IST | سرپرستان | دهلی نو

Laxman بود در روز یکشنبه نشان داد باشگاه طی چند روز آینده او خواهد پرداخت ادای احترام به برخی از اطفال او را با بازی در کنار است که تا به حال در او نفوذ و حرفه ای

Pic courtesy/VVS Laxamn's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/VVS Laxamn حساب توییتر

سابق هند رودخانه VVS Laxman دهکدهای را نشانه رفته ستایش در آنیل Kumble گفت افسانه ای پا-عنکبوتی که تار میتند بود “غول به تمام معنا که گل رز در بالا و فراتر از ندای وظیفه”.

Laxman بود در روز یکشنبه نشان داد که بیش از چند روز آینده او خواهد پرداخت ادای احترام به برخی از اطفال او را با بازی در کنار است که تا به حال در او نفوذ و کار خود را.

روز دوشنبه Laxman پرداخت ادای احترام به Kumble با ارسال یک عکس از سال 2002 تست بازی در مقابل غرب هند است که در آن پا-عنکبوتی که تار میتند بازی با فک شکسته در آنتیگوا.

“یک غول به تمام معنا او رز در بالا و فراتر از ندای وظیفه. شن درایو و شجاعت نمایش داده می شود از طریق این تصویر ناب آنیل Kumble. هرگز از دست دادن هر چه بود یک صفت ساخته شده است که آنیل کریکت او ایم” Laxman.

که در سال 2002 تست Kumble زده بود باطل لی لی از مروین دیلون و رنج می برد از یک فک شکسته. اما با وجود اینکه در درد مشقت بار Kumble به پایان رسید تا بازی بولینگ 14 متوالی اور به پایان رسید و با آمار و ارقام از 14-5-29-1.

این ادم تنومند و بدقواره بازی 132 آزمون و 271 ODIs برای هند که در آن او scalped 619 و 337 درها بود. 49 ساله می ایستد سوم در لیست پیشرو چوگان-داوطلبان در آزمون جیرجیرک پشت Muttiah Muralitharan (800) و Shane Warne (708).

او در حال حاضر در خدمت به عنوان رئیس شورای بین المللی کرکت (ICC) کمیته کریکت.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im