Vivek Oberoi نوبت تولید با Iti – می تواند شما را حل کند خود را قتل است ؟ یک whodunit هیجان انگیز

Vivek Oberoi نوبت تولید با Iti – می تواند شما را حل کند خود را قتل است ؟ یک whodunit هیجان انگیز – سرگرمی

به روز شده: Jun 30, 2020, 13:37 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Iti – می تواند شما را حل کند خود را قتل است ؟ نشانه اولین Sushmita Sen برادر و انتظار می رود که در طبقه سپتامبر-اکتبر 2020 و منتشر خواهد شد در مدت کوتاهی پس از آن.

Vivek Oberoi/picture courtesy: Vivek Oberoi's Instagram account

Vivek Oberoi/تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Vivek Oberoi را Instagram account

در اینجا ارائه پوستر تیزر از Iti – می تواند شما را حل کند خود را قتل است ؟ براق whodunit هیجان انگیز است نوشته و کارگردانی شده توسط Vishal Mishra. این فیلم خواهد بود ارائه شده توسط Mandiraa سرگرمی و Vivek Oberoi را Oberoi مگا سرگرمی که در حال همکاری برای اولین بار. Iti – می تواند شما را حل کند خود را قتل است ؟ خلاقانه حمایت پرینا V Arora یک نام مترادف با موفقیت و راه گشا است.

داستان حول محور یک زن است که مسابقه در برابر زمان برای حل قتل خود را. پیچیده بافته شده و آن را پر از کنسرت گروه از شخصیت های در هم تنیده در مبارزات خود را. این فیلم که اولین Rajeev سن انتظار می رود که در طبقه سپتامبر-اکتبر 2020 و منتشر خواهد شد در مدت کوتاهی پس از آن.

همه به فکر کلاه از یک تولید کننده, Vivek Oberoi می گوید: “من بلافاصله دوست بالا-مفهوم ایده که Vishal ارائه شده و من تصمیم به بازگشت این پروژه بلافاصله. من مطمئن هستم که آن را برای رفتن به یک سفر هیجان انگیز با Prernaa تیم Mandiraa و Girish (Johar) و ما امیدواریم که به ارائه قطعه جذاب از سینما به مخاطبان است.”

Iti خواهد بود که اولین فیلم تولید شده توسط Kussum Arora از Mandiraa سرگرمی. های او هیجان او می گوید: “پرینا همواره الهام بخش ما را به ترس جلو بروید و رویای بزرگ. Iti است برای رفتن به یک فوق العاده شروع برای ما به ارائه به مخاطبان ما بهترین مطالب. Mandiraa است که یک سرمایه گذاری جدید است که به مرزهای داستان سرایی. مخاطبان نیاز به دست و پنجه نرم کردن و در انتظار تجربه هیجان است که در آینده راه خود را.”

نویسنده و کارگردان Vishal Mishra می گوید: “من همیشه بر این باورند که در کاوش مفاهیم جدید. با این فیلم من امیدوارم که به آوردن چیزی جدید در مورد علاقه من به سبک whodunit هیجان انگیز. پرینا V Arora پرشور تولید کننده و با شکوه است گیشه رکورد. و من به اشتراک گذاشتن یک پیوند ویژه ای با Vivek. این احساس بسیار خوبی برای همکاری با هر دو آنها است.”

تولید کننده Girish Johar, که همچنین حمایت از این پروژه می گوید: “همراه با تولید Kussum, Reshabh D. Saraf و Keyur Pandya (از Mandiraa Entertainemnt) من فوق العاده هیجان زده و مشتاق برای به اشتراک گذاشتن این داستان ما با مخاطبان است. Vishal بسیار با استعداد استعداد و با این فیلم ما یک برنده در دست ما است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de