Vivek Chauhan یک نام به زودی به ساخت عناوین ‘page-3’ ستون

Vivek Chauhan یک نام به زودی به ساخت عناوین ‘page-3’ ستون – سرگرمی

انتشار: Jun 11, 2020, 15:47 IST | همکاری محتوا | بمبئی

پس از ساخت یک نام برای خود در کریکت, Vivek شد اولین فرد از کوچک خود را ایجاد کرد برای ورود به دنیای بزرگ از سرگرمی

همه ما می خواهیم برای ایجاد یک نام برای خود در این جهان رقابتی بسیار اما تعداد بسیار کمی از ما ترک همینطور نوه ها از خانه ما در تعقیب رویاهای ما. اگر شما واقعا می خواهید به یادگیری در مورد سخت کار شور و شوق و یا تعهد آن را یاد بگیریم, از, Vivek Chauhan که در حال حاضر به کاوش یک حرفه ای برای خود در سن بسیار جوان از 19 سال زمانی که اکثر بچه ها از سن و سال او نگاه کردن به صورت تصویری, بازی های کریکت و یا امتحانات.

Vivek Chauhan یک نام به زودی به ساخت عناوین ‘page-3’ ستون که در آن تنها جایی که تنها معروف B-town شخصیت به فضا است یک استثنا به عنوان دور به عنوان نوجوانان نگران هستند چرا که با وجود اینکه به دنیا آورده و در روستای کوچک, Uttar Pradesh را Baliya, Sanwara او گل رز به ارتفاعات چنین با او سخت کار می کنند و نگرش درست است.

این جوان پسر های ورزشی; سوزاندن با شور اول به دست آورده خود را به یک نام در کریکت, جایی که او با صعود به ارتفاعات جدید از شهرت و برنده بسیاری از جوایز برای اینتر-حالت مسابقات. اما این موفقیت در کریکت نمی تواند برآورده تمایل خود را از تبدیل شدن به یک بازیگر. رویای خود را از تبدیل شدن به یک بازیگر او را به, درام, مدرسه ای که او جلا خود را در این هنر و صنعت و آماده خود را به حکومت این امپراتوری پهناور از استعداد است.

خود را دریافت سهم خود از Bollywood, Vivek شروع به دیدار با بسیاری از مدیران و تولید کنندگان و به استماع برای چند نقش. شخصیت جذاب خود نگرش درست و شور و شوق برای بازیگری فرود آمد و او بسیاری از پروژه های. با توجه به این که افزایش و بازیگر با استعداد می تواند به زودی دیده خواهد شد مشغول به کار سحر و جادو بر روی صفحه نمایش بزرگ است. صحبت کردن به ما در کوتاه خود مصاحبه Vivek برگ ریزان برخی از نور را در خود شخصی و همچنین زندگی حرفه ای.

پس چرا درخواست او در حال حاضر تاسیس حرفه ای در کریکت برای بازیگری, Vivek به ما گفت: “از دوران کودکی من می خواستم برای تبدیل شدن به یک بازیگر. این دنیای جادویی سینما تا به حال تاثیر زیادی در ذهن من است. رشد تماشای بازیگران مانند Amitabh Bachchan, Shah Rukh Khan, من بیش از حد شروع به رویا به مانند آنها را تبدیل به یک روز. من اغلب تمرین معروف خود را گفت و گوها به عنوان آنها را در فیلم های خود را…..بله که آنچه تا به حال تاثیر زیادی بر روی من است.”

پس از ساخت یک نام برای خود در کریکت, Vivek شد اولین فرد از کوچک خود را ایجاد کرد برای ورود به دنیای بزرگ از سرگرمی است. وقتی پرسیده شد که چه پروژه های او در دست Vivek گفت: “در واقع آن را خیلی زود به این نظر. هر چند من شده اند در تماس با بسیاری از کارگردانان و تهیه کنندگان برای مدتی در حال حاضر بوده و پیشنهاد چند پروژه اما من هنوز باید چند چیز را به انجام این کار قبل از ارتکاب به هر چیزی است.”

آنچه قرار می دهد Vivek یک برش بالاتر از بقیه در میان نسل خود است این واقعیت است که او هرگز اجازه هر گونه فرصت است که خود را ارائه شده به او را از جمله دنیای ورزش کریکت و در حال حاضر دنیای پر زرق و برق از صنعت سرگرمی است. ما مایل Vivek Chahuhan حرفه ای بسیار موفق در بالیوود و ممکن است ما به زودی او را مشغول به کار سحر و جادو هنگامی که آن را نور و دوربین و اکشن را برای او!

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de