ویوک آگنیهوتری به شدت بر روی شهر و دولت حاکم مهاراشترا پایین آمده است

Vivek Agnihotri

ویوک آگنیهوتری

پس از آن که کانگانا راناوت در رسانه های اجتماعی اعلام کرد که برای زندگی در بمبئی احساس ناامن بودن می کند و این شهر را با کشمیر اشغالی پاکستان و طالبان مقایسه می کند، این فیلمساز ویوک آگنیهوتری است که به شدت بر شهر و دولت حاکم مهاراشترا پایین آمده است.

او می گوید: «در سطح شخصی، وقتی صحبت از روح شهر می شود، فکر می کنم بمبئی در امان است. اما می خواهم از جایی که تمام حس ناامن بودن می آید اشاره کنم. سیاستمدارانی که بر دولت، دولت حاکم هستند، آدم های بدی هستند. اونا هميشه تبعيض ميکنن . آنها بیگوت هستند و درگیر سیاست منطقه گرایی هستند.» آگنیهوتری در حالی که با IANS صحبت می کرد، ادعا کرد.

وی افزود: بعد از اینکه در مورد ناکارآمدی دولت ایالتی در حین رسیدگی به وضعیت کوید-19 و مرگ بسیاری از مردم و پرونده لینچ کردن پالخار سادو نوشتم، پلیس بمبئی مامورانی را به خانه من فرستاد و آنها سعی کردند مرا تهدید کنند. به من گفته شد که توییت ام را حذف کنم، آنها سعی کردند فشار روانی ایجاد کنند چون آدم های قدرتمندی هستند.»

«البته نمی توانند صدای من را متوقف کنند، اما چنین رفتارهایی از سوی نیروی سیاسی مطمئناً یکی را ناامن می کند. این سیاستمداران باعث می شوند احساس ناامن بودن کنیم.» آگنیهوتری اعلام کرد.

او می گوید: «من از طرف کانگانا صحبت نمی کنم اما این هم درست است که او تهدیدهایی از سوی قدرت های سیاسی به دست آورد. او نگفت که همه در بمبئی ناامن هستند، او گفت که پس از دریافت تهدید از سوی دولت احساس ناامن بودن می کند. بنابراین او حق دارد تصمیم بگیرد که چه می خواهد انجام دهد و من مستقیما ً در مورد اظهار نظر او اظهار نظر نمی کنم.»

گرفتن در تمام آخرین اخبار سرگرمی و شایعات در اینجا. همچنین، دانلود برنامه های جدید اواسط روز آندروید و iOS.

اواسط روز در حال حاضر در تلگرام است. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانالما ( @middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان از یک خوراک سندیکاد شخص ثالث، آژانس ها منبع شده است. اواسط روز هیچ مسئولیت و مسئولیتی در قبال قابلیت اعتماد، اعتماد، قابلیت اطمینان و داده های متن خود را نمی پذیرد. مدیریت اواسط روز / اواسط day.com ذخایر تنها حق تغییر ، حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در اختیار مطلق خود را به هر دلیلی آنچه