Viswanathan نند به پایان می رسد افسانه شطرنج کمپین با 8 شکست

Viswanathan نند به پایان می رسد افسانه شطرنج کمپین با 8 شکست – ورزش

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 12:14 IST | سرپرستان | دهلی نو

پس نتیجه گیری از 10 بازیکن round-robin لیگ برتر-چهار حرکت خواهد کرد و به نیمه نهایی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازی های برگزار شده از تاریخ 31 ژوئیه-اوت 2. نهایی برگزار خواهد شد از ماه اوت 3-5

Viswanathan Anand

Viswanathan نند

هند استاد بزرگ Viswanathan نند به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود را در افسانه های مسابقات شطرنج با هشت زیان جدیدترین آمدن در برابر Vasyl ایوانچوک از اوکراین.

چهار بازی از نهم-دور مسابقه در روز چهارشنبه بین آناند و ایوانچوک تساوی به پایان رسید مجبور دیدار به قیامت (a tie-breaker) که همچنین به پایان رسید و در یک بن بست. اوکراین است که آناند را در زمان طولانی رقیب پیروز به عنوان او با بازی در جام.

آناند به پایان رسید و نهم در رده بندی انفرادی با پیروزی آمدن در برابر اسرائیل بوریس Gelfand. جدا از ایوانچوک 50 سال بود که او قبل از ازدواج ظاهر در مگنوس کارلسن شطرنج تور متحمل شکست در برابر دینگ Liren ایان Nepomniachtchi پیتر Leko پیتر Svidler, مگنوس کارلسن, ولادیمیر کرامنیک و Anish Giri در رقابت است.

افسانه شطرنج چاله کارلسن, Liren, Nepomniachtchi و Giri, semifinalists در Chessable کارشناسی ارشد است که همچنین بخشی از مگنوس کارلسن تور در برابر شش افسانه سالخورده 40-52 که در بالای شطرنج جهان در نقاط مختلف در حرفه خود است.

پس نتیجه گیری از 10 بازیکن round-robin لیگ برتر-چهار حرکت خواهد کرد و به نیمه نهایی است که در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای بازی های برگزار شده از تاریخ 31 ژوئیه-اوت 2. نهایی برگزار خواهد شد از ماه اوت 3-5.

برنده این رویداد خواهد شد واجد شرایط برای $300,000 Grand Final برنامه ریزی شده از اوت 9 تا 20 است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) این contevnt در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید