Virat Kohli بی امان و مبارزه با طبیعت یک مثال عالی برای ما: Shreyas Iyer

Virat Kohli بی امان و مبارزه با طبیعت یک مثال عالی برای ما: Shreyas Iyer – اخبار

به روز شده: مارس 18, 2020, 14:12 IST | سرپرستان | دهلی نو

و هند رودخانه Shreyas Iyer معتقد است که کاپیتان Virat Kohli است و نه فقط کسی که الهام بخش همه با نگرش مثبت خود را, اما همچنین کسی که در شما رشد می کند و شما را تا پایان یادگیری از عادات

Shreyas Iyer

Shreyas Iyer

هر جوان کریکت در این تیم بهترین فرد برای شما بگویم در مورد فرهنگ در درون گروه و همچنین محیط زیست در اتاق پانسمان. و هند رودخانه Shreyas Iyer معتقد است که کاپیتان Virat Kohli است و نه فقط کسی که الهام بخش همه با نگرش مثبت خود را, اما همچنین کسی که در شما رشد می کند و شما را تا پایان یادگیری از عادات خود را.

صحبت به سرپرستان, Shreyas گفت که Kohli بی امان انرژی و مبارزه با طبیعت چیزی است که الهام بخش هر بازیکن به آن است که کمی اضافی برای اطمینان حاصل شود که تیم بیرون می آید در طرف برنده. او می رود به اضافه کردن که مثبت در اطراف هند کاپیتان چیزی است که جوانان می تواند خوراک.

“Virat یک مثال عالی برای تمام جوانان در این تیم به خاطر او است که بی امان و مبارزه با طبیعت است. ما را انتخاب کنید تا مقدار زیادی از او و او را نگه می دارد انگیزه ما و او این است که این نوع از انرژی است که اگر او در اطراف شما هستند نیز ملزم به انتخاب کنید تا روال و عادت. این بسیار عالی است که نه تنها باید او را در سراسر بلکه چگونه او ما را و ما را نگه می دارد ؛ راه او در این تیم است که به سادگی شگفت انگیز” 25 ساله گفت.

در حالی که او در حال یادگیری حقه تجاری از ماندن در اطراف Kohli در تیم ملی, Shreyas است که خود را یک کاپیتان در لیگ برتر است. و تنها در فصل دوم خود را به عنوان کاپیتان دهلی نو پایتخت 9technically کامل فصل اول) این رودخانه موفق به گرفتن این تیم به بازی آف پس از هفت سال.

Shreyas می گوید که در حالی که این ممکن است به نظر می رسید مختلف از خارج وجود دارد به عنوان یک تغییر در رهبری اواسط فصل در سال 2018 او در حال حاضر خوب معادله با امثال کاپیتان Gautam Gambhir و همچنین بازی در یک مسابقه برنده دست کشیدن در اولین بازی او به عنوان رهبر همچنین به علت خود.

“من در حال حاضر خوب شیمی با Gautam داداش بازیکنان و کادر مربیگری و خوشبختانه من گل 93 (40 توپ در برابر Kolkata Knight Riders عنوان DC برنده بازی 55 اجرا می شود) در اولین بازی به عنوان کاپیتان و تغییر بسیاری از چیزی که به عنوان مردم شروع به نگاه کردن به من با خیلی بیشتر باور است که من می خواهم تیم را به سطح بعدی.

“شخصا آن را بسیار دشوار است برای من نیز چون من در حال آماده شدن در ذهن من برای یک سناریو جایی که اگر من قرار بود در چنین شرایطی چگونه من واکنش نشان می دهند. این یک رویا به حقیقت می پیوندند منجر به یک حق رای دادن مثل دهلی نو پایتخت و من واقعا هیجان زده و امیدوار به پیروزی در مسابقات قهرمانی” او لبخند زد.

در حالی که برخی از آنها شانس به دست بر کمر از بینهایت موفق تیم های دیگر وجود دارد مانند Shreyas که ساخته شده بود کاپیتان یک تیم بود که به وضوح تلاش. اما رودخانه می گوید که او را دوست دارد چالش ها و ایده گرفتن یک underdog تیم به عنوان چیزی است که او آرزوی.

“اگر من تا به حال با توجه به انتخاب و یا قرار دادن در یک وضعیت من قطعا نگاه به جلو به منجر underdog تیم به دلیل اگر شما می توانید یک underdog تیم به عنوان مردم نگاه شما متفاوت است و شما خودتان نیز احساس می کنید که احساس موفقیت,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net