خرید رپورتاژ

Virat Kohli را دلیل تبدیل به یک گیاهخوار – بدن بیش از حد اسیدی – ورزشی

انتشار: May 03, 2020, 12:14 IST | ANI | بمبئی

Kohli اظهار داشت که منافع او فکر می کنم چرا او را از این تصمیم زودتر

هندی, کاپیتان Virat Kohli در روز پنج شنبه نشان داد دلیل او را تبدیل به یک گیاه خوار و گفت که آن را یک “ستون فقرات گردنی موضوع’ که او را مجبور به تصمیم گیری.

Kohli پیوست سابق انگلستان رودخانه Kevin Pietersen در یک Instagram Live تصویری جلسه که در آن هر دو تیم کریکت مورد طیف وسیعی از موضوعات.

“ترک خوردن گوشت درست قبل از انگلستان سری تست. در سال 2018 زمانی که ما به آفریقای جنوبی رفت, من یک ستون فقرات گردنی موضوع در حالی که بازی یک مسابقه تست. آن را فشرده یک عصب است که در حال اجرا بود راست تا من کمی انگشت از دست راست من. آن را به من یک احساس سوزن سوزن شدن و من به سختی می تواند احساس من انگشت کوچک. من نمی تواند در شب خواب و آن را به صدمه زدن به مانند دیوانه” Kohli گفت: در این ویدئو.

“سپس من به آزمایشات انجام شده و معده من بود بیش از حد اسیدی و بدن من بیش از حد اسیدی ایجاد بیش از حد اسید اوریک. حتی اگر من مصرف کلسیم, منیزیم, همه چیز اما یک تبلت بود و نه کافی برای بدن برای عملکرد درست. بنابراین من معده شروع به کشیدن کلسیم از استخوان و استخوان من رو ضعیف تر است. است که چرا من را متوقف خوردن گوشت به طور کامل در وسط انگلستان تور برای کاهش اسید اوریک و من هرگز احساس بهتر در زندگی من به صداقت,” او اضافه شده است.

Kohli اظهار داشت که منافع او فکر می کنم چرا او را از این تصمیم پیش از آن.

“من احساس شگفت انگیز آن است که تقریبا دو سال در حال حاضر و آن را بهترین تصمیم من گرفته اند… از آن ساخته شده من احساس می کنم که چرا من قبل از آن نیست,” او گفت:.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان