Virat Kohli می پوشد قلب خود را در آستین خود را: ناصر حسین

Virat Kohli می پوشد قلب خود را در آستین خود را: ناصر حسین – ورزشی

منتشر شده در تاریخ: Jul 08, 2020, 11:05 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

پیوستن کاپیتان سابق انگلستان ناصر حسین, مذاکرات در مورد تیم هند کاپیتان Virat Kohli در حال تحول به عنوان یک کاپیتان

 Virat Kohli celebrates New Zealand's captain Kane Williamson being caught during day two of the first Test cricket match between New Zealand and India at the Basin Reserve in Wellington on February 22, 2020. Pic/ AFP

Virat Kohli جشن نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون گرفتار شدن در طول روز از اولین آزمون مسابقه کریکت بین نیوزیلند و هند در حوضه رزرو در ولینگتون در 22 فوریه سال 2020 است. عکس/ AFP

سابق کریکت انگلستان captai ناصر حسین است به عنوان یکی از بهترین پرتاب خود را در طول زمان. در یک پرده, چت, ناصر حسین در مورد زمان هند کاپیتان Virat Kohli و او چگونه تکامل یافته است در این نقش در طول سال.

Virat Kohli سابقه به عنوان کاپیتان برای تیم هند شده است کاملا قابل توجه است. او در 55 بازی به عنوان آزمون کاپیتان او 33 برد و 12 و زیان با 10 تساوی.

صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل سابق انگلستان کاپیتان ناصر حسین, مذاکرات در مورد تیم هند کاپیتان Virat Kohli در حال تحول به عنوان یک کاپیتان “اولین چیزی که من می خواهم بگویم این است که او خود ، آن را بسیار آسان آینده پس از MS Dhoni و فکر می کنم خوب من به مانند MS Dhoni, من رو به این آرامش محاسبه دان, سرد, یخ مرد. Virat Kohli هرگز نمی تواند سرد یخ ، Virat Kohli می پوشد قلب خود را در آستین خود را. اگر شما تماشای Virat Kohli بازی فوتبال در صبح من نگرانی در مورد برخی از بازیکنان به خاطر او خیلی مشتاق را به نفع خود او می تواند انجام دو پا در مقابله با ارتفاع کمر به صادق باشد چرا که او فقط می خواهد به نفع خود و به همین دلیل در اجرای تعقیب و گریز در سفید-توپ کریکت اگر شما از من بپرسید به نام یک نفر من می خواهم در یک اجرای تعقیب و گریز در سفید-توپ کریکت آن خواهد بود Kohli چرا که او می بیند که برنده شدن هدف و که همه به او علاقه مند است. بنابراین او خود را مرد او بهتر است در برخی از چیزهایی و یا هنوز هم در مناطق خاص من می خواهم برای دیدن Kohli بهبود بخشد.”

همچنین بخوانید: زمانی که من بازی در برابر Sourav Ganguly من از او متنفر بودم: حسین نصیر

ناصر حسین ادامه داد: “من او را سرهم بندی کردن ، هر بیش از, شما باید برای تغییر این زمینه او را در حال اجرا در حال تغییر همه چیز او tinkers کمی بیش از حد. انتخاب – من می دانم که مردم می گویند آنچه را که باید انجام دهیم با Kohli, اما شما رو به یک انتخاب طرح. من فکر می کنم در هند انجام بسیاری از چیزهایی که من مطمئن هستم که انتخاب یکی از آنها است. آمدن به جام جهانی نمی دانستند که خود را به شماره 4 است زمانی که شما به بسیاری از بزرگ ضربه زن در هند خود را انتخاب مسائل که نیاز به مرتب کردن اما نقطه تمام کاپیتانی خود درس است برای برنده شدن در بازی کریکت. و اگر شما نگاه کنید در Kohli رکورد به عنوان کاپیتان آن است که سمت راست وجود دارد با بهترین وجود دارد تا کنون بوده است.”

Virat Kohli رتبه در میان هند بهترین پرتاب کنندگان و برنده ترین در تست کریکت توسط هر کاپیتان هند تا کنون. Virat Kohli سوابق در پنبه حلاجی شده در حالی که captaining کنار هم برای یک لیست بزرگ.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im