Virat Kohli در صرف وقت با آنوشکا شارما: از آن شده است بسیار شگفت انگیز

Virat Kohli در صرف وقت با آنوشکا شارما: از آن شده است بسیار شگفت انگیز – ورزش

به روز شده در: آوریل 13, 2020, 08:21 IST | سرپرستان | دهلی نو

هند کریکت کاپیتان Virat Kohli و گرامی داشتن آن زمان او به صرف با بازیگر, همسر, Anushka Sharma

Virat Kohli and Anushka Sharma

Virat Kohli and Anushka Sharma

یکی این است که کاپیتان تیم کریکت هند و دیگر پیشرو Bollywood actress. بنابراین در روز به طور منظم پیدا کردن زمان برای هر یک از دیگر می شود یک چالش برای برتر رودخانه Virat Kohli و بازیگر, همسر, Anushka Sharma. اما COVID-19 مستند داده این ستاره زن و شوهر یک فرصت نادر به صرف زمان با یکدیگر به عنوان آنها باقی می ماند قفل شده در داخل خانه. صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره’ نشان می دهد کریکت متصل Kohli گفت که او و آنوشکا هرگز به فکر آنها قادر خواهد بود به صرف زمان زیادی را با یکدیگر و در این راه از دیدن چیزهایی که در نور روشن تر در میان هر وضعیت دشوار است.

“پس ما شناخته شده هر یک از دیگر این است که صادقانه طولانی ترین ما با هم صرف. معمولا من در تور و یا آنوشکا کار کرده است من به دیدن او و یا او را به کار در بمبئی و من به طور اتفاقی به خانه در آن روز. “وجود دارد برخی از چیزی و یا دیگر اتفاق می افتد! وجود دارد یک فرد رفتن به محل کار یا انجام کاری که باید انجام شود اما این زمانی است که هر دو از ما فقط با هم هر روز و آن بوده است به طوری شگفت انگیز است. ما هرگز فکر نمی کردم که ما را وادار به صرف زمان زیادی شبیه به این” Kohli گفت.

“این خیلی خوب است که می دانیم که وجود دارد یک پوشش نقره ای در هر موقعیتی در زندگی است. برای ما هم این است که یک راه مثبت برای نگاه در یک فاز بود. ما هرگز بدست که به صرف زمان زیادی را هر روز با یکدیگر بدون نیاز به انجام کاری و یا بدون یک فرد نیاز به رفتن را از اینجا و یا وجود دارد. آن را شگفت انگیز بوده است.” در حال پرسید که آیا آنها کشف کرده اند که هر چیز جدید در مورد هر یک از دیگر Kohli گفت: “ما بسیاری از ایمان به یکدیگر است که ما عاشق انجام کارهای مشابه. این تنها ساخته شده ایمان ما حتی قوی تر. هنگامی که شما در میانهی شب صرف زمان زیادی با یکدیگر, شما واقعا نمی دانم چند چیز در مورد هر یک از دیگر به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید هنگامی که شما با هم زندگی می کنند بر اساس روزمره.

“اما از آن شده است کاملا مشابه شده است وجود دارد هیچ تفاوت که آیا ما دو روز را صرف با هم یا ما صرف بسیاری از روز خود را با هم و این یک چیز شگفت انگیز برای هر دو ما. این یک برکت و رحمت از انواع که ما تا به حال در این زمان با هم. این زمان شده است بسیار خوب است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im