Virat Kohli ازدواج توانایی های خود را با گرسنگی و رانندگی می گوید کین ویلیامسون

Virat Kohli ازدواج توانایی های خود را با گرسنگی و رانندگی می گوید کین ویلیامسون – ورزشی

انتشار: Jun 10, سال 2020, 09:13 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در یک پرده, چت نیوزیلند کاپیتان کین Williamson خلاصه بازی تفاوت در Virat Kohli در مقایسه با سال 2008

Pic Courtesy/ Virat Kohli's Instagram

حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Virat Kohli را Instagram

نیوزیلند کاپیتان کین ویلیامسون معتقد است که Virat Kohli یکی از بهترین در کسب و کار به دلیل بلوغ است که با بازی در این کشور برای مدت طولانی و همچنین ساخت برخی از کیفیت تصمیم گیری است.

صحبت کردن به طور انحصاری در ورزش ستاره نشان می دهد کریکت متصل نیوزیلند کاپیتان کین Williamson خلاصه بازی تفاوت در Virat Kohli در مقایسه با سال 2008 “شما می توانید می گویند که این تنها یک ماده از زمان قبل از او در ساخت برخی از قوی تاخت و تاز به صحنه بین المللی. در حال حاضر پیشرو در کریکت و تعیین استاندارد به عنوان یک خمیر و شکستن تمام سوابق این. بسیاری از که احتمالا به پایین آمدن به بلوغ و توانایی های خود را بسیار خوب تصمیم گیری. نه تنها او را با استعداد با توانایی های خود را و توانایی طبیعی اما شما ازدواج است که با این ثابت درایو و گرسنگی به بهبود و فقط بهتر است در روز و روز را. آره ما خوش شانس را به بازی در برابر یکدیگر در آن بزرگ شده است را در سن جوان و پیگیری پیشرفت خود را و سفر.”

“نه تنها او را با استعداد با توانایی های خود را و توانایی طبیعی اما شما ازدواج است که با این ثابت درایو و گرسنگی به بهبود و فقط بهتر است در روز و روز را. آره ما خوش شانس را به بازی در برابر یکدیگر در آن بزرگ شده است را در سن جوان و پیگیری پیشرفت خود را و سفر,” او گفت:.

Kohli on May 22 ارسال یک Instagram پست با ویلیامسون که روی آن نوشته شده: “عشق ما چت. خوب مرد @kane_s_w.” آن را یک بار دیگر نشان داد که محبت Kohli برای او نیوزیلند همتای و ویلیامسون صحبت در مورد سفر این دو به اشتراک گذاشته اند.

سال گذشته در ماه جولای کین ویلیامسون در زمان به Instagram را به عنوان به خوبی برای به اشتراک گذاشتن یک پست جالب همراه با Kohli و کیوی هم تیمی. و نوشت: “یک مسابقه بزرگ همیشه یک خط خوب در این بازی! به دنبال به جلو به یک بعدی #cwc19 #backtheblackcaps #indvnz”

وقتی پرسیده شد که در مورد زمانی که با توجه به کین Williamson, آیا دوستی خود را شکوفه او پاسخ داد:”آن بوده است و جالب, ما تا به حال به بازی در برابر یکدیگر برای یک دوره طولانی از زمان. اما در واقع احتمالا در طول چند سال گذشته, ما فقط به اشتراک گذاشته دیدگاه ما در این بازی برخی از صادقانه افکار و برخی از زمینه های مشترک و با وجود شاید بازی کمی متفاوت از نظر جسمی و شاید ما در زمینه شخصیت گمان می کنم.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net