Virat Kohli می شود یک مدل موی, لباس زیر زنانه, Anushka Sharma, Sachin Tendulkar کاهش مو خود

Virat Kohli می شود یک مدل موی, لباس زیر زنانه, Anushka Sharma, Sachin Tendulkar کاهش خود مو – ورزشی

به روز شده: Apr 21, 2020, 08:36 IST | یک خبرنگار | بمبئی

پنبه حلاجی شده استاد Sachin Tendulkar و زمان هند کاپیتان Virat Kohli داشته اند موهای خود را کاهش دهد. در حالی که Sachin خرد شده خود را مو Virat را ستاره بالیوود, همسرم, Anushka بازی متخصص مد مو برای او

Virat Kohli and Sachin Tendulkar

Virat Kohli و Sachin Tendulkar

در حالی که این کشور در مستند با توجه به Coronavirus حداقل دو کریکت هند افسانه تصمیم گرفت به برخی از سرگرم کننده خود را.

پنبه حلاجی شده استاد Sachin Tendulkar و زمان هند کاپیتان Virat Kohli داشته اند موهای خود را کاهش دهد. در حالی که Sachin خرد شده خود را مو Virat را ستاره بالیوود, همسرم, Anushka بازی مو سبک برای او.

Sachin, 46, به تازگی نوشته شده یک سری عکس از مدل موی جدید خود را در رسانه های اجتماعی. “از بازی مربع کاهش به انجام خود من موهایشان همیشه لذت می برد انجام کارهای مختلف. چگونه من مدل موی جدید به دنبال @aalimhakim و @nandan_v_naik?,” او زیر نویس پست خود.

در ضمن Virat, 31, که ریش خود را کمرنگ بیش از حد اصرار داشت که مرتب او را نگه می دارد در منطقه است. “در حالی که ما همه در داخل خانه آن را بسیار مهم را به انجام کارهایی که باعث می شود شما احساس خوب است. ماندن به خوبی مرتب شده است یکی از چیزهایی که من را نگه می دارد در منطقه است. بنابراین من فکر کردم به خودم این نگاه جدید است. من می خواهم همه شما را به #TrimAtHome چالش & پست جدید خود را نگاه کنید!” Virat ارسال شده در Instagram.

Virat Kohli و Sachin Tendulkar به عنوان یکی از بهترین ضربه برای همیشه بازی برای هند است. Virat Kohli دوم پشت Sachin Tendulkar با توجه به بسیاری از صدها نفر را به ثمر رساند در ODIs.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de