Virat Kohli, تماس, بازی آزمون برای هند یک برکت و رحمت: هیچ چیز می آید نزدیک به بازی در سفیده

Virat Kohli, تماس, بازی آزمون برای هند یک برکت و رحمت: هیچ چیز می آید نزدیک به بازی در سفیده – ورزشی

به روز شده: Jun 24, 2020, 13:38 IST | سرپرستان | بمبئی

Kohli شمارش به عنوان یکی از بهترین ضربه زن در دوران مدرن تا کنون بازی 86 آزمون برای هند که در آن او را به ثمر رساند 7240 اجرا می شود از جمله 27 صدها نفر و 22 نیم قرن

Pic courtesy/Virat Kohli's Instagram account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Virat Kohli را Instagram account

هند کاپیتان Virat Kohli روز چهارشنبه اعلام کرد که هیچ چیز می آید نزدیک به بازی “بازی شدید در سفید پوستان” و افزود که او خوش شانس به بازی تست کریکت برای کشور است.

“هیچ چیز می آید نزدیک به بازی یک بازی شدید در سفیده. چه یک برکت و رحمت برای اینکه قادر به بازی تست کریکت هند” Kohli گفت: در یک Instagram post.

Kohli شمارش به عنوان یکی از بهترین ضربه زن در دوران مدرن تا کنون بازی 86 آزمون برای هند که در آن او را به ثمر رساند 7240 اجرا می شود از جمله 27 صدها نفر و 22 نیم قرن. علاوه بر این 31 ساله نیز در برجسته 248 ODIs و 82 T20Is گردآوری 11867 و 2794 اجرا گرديد.

در حال حاضر هند کاپیتان در رتبه دوم در رتبه بندی آزمون ICC برای ضربه پشت استرالیا استیو اسمیت.

به تازگی هند پنبه حلاجی شده افسانه Sunil Gavaskar به خود جلب کرد شباهت بین Kohli و ضربه زن سابق غرب هند ویویان ریچاردز. ‘کمی استاد’ به یاد می آورد آنچه در آن بود به بازی در برابر ریچاردز و اظهار داشت Kohli همچنین خفاش ها مانند راه سابق غرب هند طلسم استفاده می شود به انجام.

“این بسیار دشوار است برای نگه داشتن ویو ریچاردز آرام هنگامی که او در چین” Gavaskar گفت: در ورزش ستاره’ نشان می دهد �Winning جام حذفی — 1983′.

“اگر شما نگاه کنید در Virat Kohli را حلاجی امروز در توپ همان و همان خط او استفاده خواهد کرد خود را در بالا دست و نمره مرز به سمت اضافی پوشش منطقه خواهد شد و استفاده از پایین دست و نمره مرز نسبت به اواسط و اواسط چوگان منطقه است.

“همین دلیل است که Virat Kohli در نظر گرفته شده است به عنوان شماره 1 بازیکن زیرا او خفاش ها دقیقا مثل ویو ریچاردز. قبلا Gundappa Vishwanath, V. V. S. Laxman استفاده می شود به بت بود,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK