Virat Kohli, Anushka Shamra تعهد برای کمک به مردم ضربه سیل در آسام بیهار

Virat Kohli, Anushka Shamra تعهد برای کمک به مردم ضربه سیل در آسام بیهار – ورزشی

به روز شده: ژوئیه 30, 2020, 13:35 IST | سرپرستان | بمبئی

هند فوتبال کاپیتان Sunil Chhetri نیز خواستار توجه و کمک برای شمال شرقی دولت است که مبارزه با سیل در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

Virat Kohli and Anushka Sharma

Virat Kohli and Anushka Sharma

هند کریکت کاپیتان تیم Virat Kohli و بازیگر, همسر, Anushka Sharma باید متعهد به کمک به مردم ضربه توسط سیل ویرانگر در آسام و بیهار.’

بیش از 16 لاخ مردم در 1,536 روستاها در سراسر 21 از آسام را 33 مناطق هنوز تحت تاثیر سیل با توجه به آسام دولت و مدیریت بحران سازمان (ASDMA) مقامات. بیش از 100 انسان در زندگی از دست داده اند در این دولت با توجه به سیل.

در ایالت بیهار در بیش از 20 lakh مردم شده اند تحت تاثیر سیل و بسیاری از زندگی از دست داده اند.

Kohli در زمان به رسانه های اجتماعی در روز پنج شنبه اعلام حمایت خود را به سه سازمان که به گفته او انجام شده است معتبر در این زمینه است.

“در حالی که کشور ما در میان coronavirus همه گیر مردم در آسام و بیهار نیز رنج می برند با توجه به سیل ویرانگر است که تحت تاثیر بسیاری از زندگی و امرار معاش” Kohli نوشت در توییتر خود مسئولیت رسیدگی به.

“در حالی که ما همچنان به دعا برای مردم آسام و بیهار آنوشکا و من نیز متعهد به کمک به کسانی که نیاز دارند با حمایت از این سه سازمان که انجام شده است معتبر کار در امداد رسانی به سیل و رفاه.

“اگر این طنین انداز با شما لطفا به پشتیبانی این کشورها از طریق این سازمان,” او اضافه شده است.

قبلا سابق کریکت انگلستان Kevin Pietersen نیز ابراز همدردی نسبت به مردم از آسام و تا به حال در توئیتر خود نوشت: “افکار من با تمام مردم زیبا ترین من در طول سفر من به آسام در ماه مارس که در آن وحشتناک زندگی-تهدید سیل در حال حاضر در حال از بین بردن زندگی. لطفا امن!”

هند فوتبال کاپیتان Sunil Chhetri نیز خواستار توجه و کمک برای شمال شرقی دولت است که مبارزه با سیل در میان مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

“همراه با نماز آسام نیاز به توجه و کمک به عنوان امکان پذیر است برای بهبود یافتن از سیل آن را تحت” Chhetri گفته بود در یک صدای جیر جیر.

“وجود دارد قابل توجهی از دست دادن زندگی — هر دو انسان و حیوان و من فقط می توانم صمیمانه امیدواریم که که اعداد را افزایش نمی,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید