Virat Kohli و پسران خود را دریافت سفارشی داخل روال تمرین به در شکل باقی بماند در طول مستند

Virat Kohli و پسران خود را دریافت سفارشی داخل روال تمرین به در شکل باقی بماند در طول مستند – ورزشی

به روز شده: Apr 26, 2020, 08:43 IST | سرپرستان | دهلی نو

این منبع افزود که روال شده است نگه داشتن در ذهن تمرین الگوهای بازیکنان

Virat Kohli

Virat Kohli

با دولت تماس برای یک مستند برای مبارزه با شیوع کروناویروس هند کریکت همه خانه و صرف وقت با خانواده خود را. اما قدرت و تهویه مربی تیم نیک وب in مشاوره با physio Nitin پاتل به روال سفارشی برای Virat Kohli و پسران به اطمینان حاصل شود آنها در شکل بالا با وجود همه گیر ناشی از شکستن. صحبت به سرپرستان منابع در مدیریت تیم گفت که این دو از وب و پاتل ساخته اند بازیکن روال خاص برای تمام قرارداد بازیکنان به اطمینان حاصل شود که آنها می توانند همچنان به در شکل باقی بماند و حتی به عنوان کشور مبارزه با شیوع کروناویروس.

“همه بازیکنان صرف نظر از اینکه آیا آنها بازی قرمز توپ کریکت یا سفید-توپ کریکت یا تمام فرمت های داده شده تناسب اندام روال است که آنها به دنبال به روز رسانی به وب و پاتل از زمان به زمان. روال ایجاد شده در ذهن نگه داشتن مطالبات بازیکنان است. بنابراین برای مثال یک کاسه خواهد داده شده است تمرینات است که کار خود را به هسته و پایین بدن قوی است. به طور مشابه یک رودخانه داده شده است که تمرینات نیز کار خود را در شانه ها و مچ دست” منبع توضیح داد.

این منبع افزود که روال شده است نگه داشتن در ذهن تمرین الگوهای از بازیکنان.

“بنابراین برای مثال کسی مثل Kohli را دوست دارد به آموزش با وزنه به عنوان به خوبی. پس روال خود را وزن درگیر مانند تمیز کردن و حرکت تند و سریع و deadlifts و ورزش های دیگر. در حالی که یک بازیکن دیگر ممکن است راحت تر انجام رایگان-تمرینات دست پس در آن صورت او داده شده است و رایگان وزن, آموزش کاربردی, گزینه های” منبع اشاره کرد.

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه اعلام کرد 21-day مستند در کشور برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این است سرنوشت لیگ برتر هند نیز حلق آویز در تعادل است. در حالی که BCCI با اعتماد به نفس است که آنها می توانید بکشید لیگ حتی اگر آن شروع می شود از هفته اول ماه مه مهم منطقه از نگرانی خواهد بود که ورود بازیکنان خارجی به عنوان محدودیت های ویزا نیاز به برداشته شود.

ورزشی وزارت روشن ساخته است که سرنوشت 13th edition IPL می تواند تنها پس از تصمیم دولت بیرون می آید با یک تازه مشورتی پس از 15 آوریل در ذهن نگه داشتن این وضعیت با توجه به شیوع کروناویروس.

وزیر ورزش Kiren Rijiju تصریح کرد که در حالی که این BCCI که تصمیم می گیرد در cricketing مسائل همه گیر چیزی است که دارای یک اثر مستقیم در دوست دارد از شهروندان کشور است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>