خرید رپورتاژ

Virat Kohli and Anushka Sharma نور diyas در خانه – ورزش

به روز شده: May 06, 2020, 15:47 IST | ANI | دهلی نو

Kohli مشترک شارما پست و نوشت: “یک نماز در وحدت ایجاد تفاوت. دعا برای هر که و ایستاده با هم.

Pic courtesy/Anushka Sharma's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Anushka Sharma حساب توییتر

در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی ‘9 ساعت و 9 دقیقه’ درخواست تجدید نظر به شکست coronavirus در کشور هند تیم کریکت کاپیتان Virat Kohli و همسرش, Anushka Sharma نور diyas یکشنبه شب.

شارما در زمان به توییتر به ارسال تصاویر و پیام برای طرفداران. “من نور یک دیا هر روز برای بسیاری از سال در حال حاضر. و به عنوان من نور diya, من به دنبال راهنمایی درخواست برای تاریکی در من به کنار. برای چند روز پس از به نوبه خود از وقایع اخیر در سراسر جهان, من باید به خدا دعا برای پایان دادن به درد و رنج بسیاری از کسانی که در حال از دست دادن زندگی خود را بدون خانواده در کنار آنها کمتر خوش شانس و نیازمندان که زندگی را وارونه به طور کامل برای همه متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار خستگی ناپذیر & شجاعانه برای محافظت از زندگی موجودات دیگر برای کسانی که در حال نامشخص در مورد شغل خود و آینده” شارما گفت: در پیام.

“پس امشب من دعا اضافی برای همه و من روشن diyas با کل هند و همه ما دعا برای هر یک از دیگر. نماز هرگز بیهوده,” او اضافه شده است. Kohli مشترک شارما پست و نوشت: “یک نماز در وحدت ایجاد تفاوت. دعا برای هر که و ایستاده با هم.”

مودی درخواست کرده بود هر کس به خاموش کردن تمام چراغ خانه های خود را امروز در ساعت 9 شب به مدت 9 دقیقه و فقط نور شمع یا “diyas’ به مناسبت مبارزه با کروناویروس که ادعا کرده 83 زندگی در این کشور تا کنون.

چندین ورزشکاران جلو آمد و در بخشی از این طرح است. بوکسور مریم کدام کشتی گیر Bajrang Punia, میز تنیس, بازیکن, Manika Batra و قهرمان دو سرعت Hima داس هستند ورزشکارانی که شرکت کردند. تعداد coronavirus موارد در هند رسید گذشته 3500 با 505 موارد جدید در 24 ساعت گذشته از سراسر کشور است.

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده تعداد کل COVID-19 موارد مثبت در این کشور رفته است تا به 3,577 که در روز یکشنبه. تا کنون 83 که مردم از coronavirus.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im