ویروسی ویدئوها چهار ببر در یک قدم زدن در جنگل amuses شهروندان

ویروسی ویدئوها چهار ببر در یک قدم زدن در جنگل amuses شهروندان – اخبار

انتشار: May 17, 2020, 18:15 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

28-دقیقه-فیلم بلند در توییتر نشان می دهد این گربه های بزرگ و برخی در حال حرکت در اطراف در حالی که دیگر نشسته

This image has been used for representational purposes only.

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف تنها.

یک تصویری است که قطاری از دید نادر از چهار شکوه ببر گرفتن یک قدم زدن در Satpura جنگل در Madhya Pradesh شده است سرگرم کننده شهروندان برای مدتی در حال حاضر. در تاریخ تصویری, خانواده گربه های بزرگ دیده می شد در نظر گرفتن یک قدم زدن به عنوان یک وسیله نقلیه از سافاری را برانگیخت پارک شده در پشت آنها را به تماشای چشم در شوک است.

28-دقیقه-فیلم بلند ارسال شده توسط افسر جنگل Ravindra مانی Tripathi در توییتر نشان می دهد این گربه های بزرگ و برخی در حال حرکت در اطراف در حالی که دیگران نشسته است. به عنوان یک چشم ببر خواهد ترساندن هر کسی در زندگی واقعی به عنوان یکی از زنان شنیده می شود در این ویدئو به درخواست راننده به عقب خودرو.

این تصویری است که او نیز به اشتراک گذاشته شده توسط Ramesh Pandey IFS در توییتر بود مزبور به عنوان “چنین مکرر رؤیت از 4 یا بیشتر ببرهای نه چندان معمول از یک دهه به عقب.” این پست را به دست آورد بیش از 6400 انداز و 500 لایک و ترجمه 98 بار.

کاربران اظهار نظر در این ویدئو شده است ستایش زیبایی Satputa ببر رزرو و چقدر خوش شانس آنها برای گرفتن یک نگاه اجمالی از گربه بزرگ در تور خود را.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im