ویروسی: این جاده باریک در هیماچال پرادش است نه برای ضعیف النفس به سفر!

ویروسی: این جاده باریک در هیماچال پرادش است نه برای ضعیف النفس به سفر! – اخبار

منتشر شده در تاریخ: 30 مه سال 2020, 12:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

کلیپ به اشتراک گذاشته شده در توییتر بود که فیلم برداری از داخل یک خودرو و یک نمایش پر زرق و برق از برف پوشیده دره

A screengrab from the video posted on Twitter by Ankur Rapria

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده در توییتر توسط Ankur Rapria

کوهستانی موقعیتهای هیماچال پرادش شده هر سفر علاقه مندان لیست باید بازدید از مکان های. به عنوان آن است که گفت: “مشکل راهها به مقصد” برف پوشیده, کوه, جاده پر از تپه و خطرناک باریک عبور می کند ساخته شده است بسیاری از مسافران کنجکاو برای کشف منظره زیبایی از دولت است. ویروسی تصویری از یک اتومبیل در حال گذر باریک جاده سنگی بود دور ساخت از رسانه های اجتماعی است که سرگرم شهروندان.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده در توییتر با درآمد افسر Ankur Rapria نشان می دهد که جاده کوهستانی در نزدیکی Sach عبور چمبا منطقه. کلیپ فیلم برداری شده بود از داخل یک خودرو و یک نمایش پر زرق و برق از برف پوشیده دره. Rapria گفت: در نظرات زیر این ویدئو که او تا به حال شات این فیلم در ماه جولای سال گذشته زمانی که او رفت و آمد در این منطقه است. در یک نقطه از این خودرو عبور یک آبشار است که به ظاهر تحت پوشش جاده ها است.

Rapria توییتهایی با 54-دوم-بلند پورنو “باور نکردنی هند” در حالی که به اشتراک گذاری آن را در روز پنج شنبه. او می گوید: “نه به طور منظم و جاده پوشیده از برف برای 8-9 ماه.”

ویروسی تصویری را به دست آورد بیش از 41,400 انداز در توییتر با بیش از 2600 دوست دارد و ترجمه 616 بار. کاربران اظهار نظر در این فیلم ابراز تعجب خود را به عنوان به چگونه خودرو از طریق یک جاده باریک جدا از قدردانی این نمای زیبا که در اطراف نقطه.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de