ویروسی: این پسر در آخرین لحظه تجدید نظر تلاش برگ توییتر در انشعابات!

ویروسی: این پسر در آخرین لحظه تجدید نظر تلاش برگ توییتر در انشعابات! – اخبار

انتشار: Jun 10, سال 2020, 16:40 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این ویدیو نشان می دهد یک پسر کوچک در تلاش برای جمع آوری آخرین لحظه دانش قبل از امتحان است که موجب خنده حضار متحرک در توییتر

A screengrab from the video posted by Awanish Saran on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Awanish ساران در توییتر

دقیقه قبل از یک معاینه بسیار مهم است, آن نمی باشد? با وجود ساعت های بی شماری را صرف آماده شدن برای آن آخرین دقیقه سریع خواندن از طریق یادداشت های خود را است آنچه شما فکر می کنم باعث می شود شما واقعا آماده برای آزمون خود را. دیوانه وار مسواک زدن از طریق یادداشت های خود را در سالن امتحان و تلاش برای بسته تا همه چیز را به شما مورد مطالعه به ذهن خود را قبل از امتحان شروع می شود چیزی است که بسیاری از شهروندان انجام داده اند ممکن است در زندگی خود را.

ویروسی شده است ظاهر آنلاین یک پسر کوچک در تلاش برای جمع آوری آخرین لحظه دانش قبل از امتحان است که در سمت چپ شهروندان در انشعابات. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر نام Awanish شاران نشان می دهد یک پسر جوان نشسته روی یک میز با یک کتاب باز در مقابل او. یک کمی تلاش می کند به حرکت شبیه چمچه زنی دانش را از کتاب و تلاش برای قرار دادن آن در داخل سر خود را و تبدیل صفحات به انجام همان. به سرحال موسیقی پس زمینه از فیلم پسر عتیقه آن را به یک لذت به تماشای.

با توجه به shanghaiist, این ویدئو دستگیر شد در یک مدرسه در گوئیژو چین است. پسر معلم شات کلیپ از او انجام این کار قبل از آزمون املاء در کلاس.

شاران پست شده در ویدئو با عنوان “آزمون زمان ” دور نهایی’ آماده سازی است. هر کسی می تواند مربوط به این ؟

این ویدئو ارسال شده در دوشنبه دریافت بیش از 37,200 نمایش با بیش از 2900 دوست دارد و ترجمه 295 بار. آن را موجب متحرک از واکنش خنده دار و جوک.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟ آیا شما در پیدا کردن تصویری relatable?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im