ویدیو های ویروسی را نشان می دهد قورباغه مبارزه با پلنگ. شما نمی خواهد باور چه کسی برنده شد!

ویدیو های ویروسی را نشان می دهد قورباغه مبارزه با پلنگ. شما نمی خواهد باور چه کسی برنده شد! – اخبار

منتشرشده: مارس 22, 2020, 14:08 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

18-دوم-بلند ویدئویی به اشتراک گذاشته شده توسط یک افسر جنگل در توییتر نشان می دهد که چگونه کوچک دوزیستان مجبور وحشی بزرگ گربه به پشت کردن

A screengrab from the video shared by Susanta Nanda IFS on Twitter

یک screengrab از این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Susanta Nanda IFS در توییتر

ویروسی تصویری از یک مبارزه بین یک قورباغه کوچک و پلنگ ساخته شده است که دومی را ترک زمینه نشان میدهد که اندازه ندارد بهتر است’. 18-دوم-بلند ویدئویی به اشتراک گذاشته شده توسط یک افسر جنگل در توییتر نشان می دهد که چگونه کوچک دوزیستان مجبور وحشی گربه بزرگ به عقب.

جنگل افسر Susanta Nanda IFS به اشتراک گذاشته شده کلیپ با عنوان, با این مضمون که “زمان در حال تغییر….. غیر قابل باور مبارزه بین یک قورباغه & پلنگ. و ببینید که چه کسی برنده است.”

قورباغه دیده می شد جهش برای ایمنی از پلنگ به عنوان بزرگ گربه تلاش می کند برای حمله به موجود کوچک. پس از یک تلاش بیهوده در گرفتن قورباغه پلنگ دیده شد خروج این زمینه است.

به اشتراک گذاشته شده در پنجشنبه ویدئویی موفق به جلب بیش از 10,900 انداز در توییتر با 957 دوست دارد و ترجمه 186 بار تا کنون. کاربران اظهار نظر در این ویدئو ارسال شده چگونه مقاومت قوی می ناآرام قدرتمند ترین دشمنان.

شما چه فکر میکنید در مورد این ویدیو ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im