ویروسی ویدئو نشان می دهد که یک تمساح در حال حرکت در میان Chambal رودخانه پناهگاه

ویروسی ویدئو نشان می دهد که یک تمساح در حال حرکت در میان Chambal رودخانه محراب – اخبار

به روز شده: May 10, سال 2020, 13:52 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در حالی که پاسخ به یکی از کاربران تومار به ذکر است که Chambal رودخانه پناهگاه کشش 300 plus تمساح و تمساح!

A screengrab of the video shows the crocodile moving on a small land located amidst the Chambal river sanctuary.

یک screengrab از این ویدئو را نشان می دهد تمساح در حال حرکت در یک زمین کوچک واقع در میان Chambal رودخانه پناهگاه.

یک نفس گیر تصویری از یک تمساح در حال حرکت در میان Chambal رودخانه پناهگاه دارای اینترنت توسط طوفان گرفته شده. خیره کننده ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط کاربر توییتر Akash تومار, SSP از اتاوا و 2013 دسته IPS افسر. IPS افسر در یکشنبه, took به توییتر برای به اشتراک گذاشتن شایان ستایش 16 ثانیه کلیپ.

در این ویدئو یک تمساح بزرگ دیده می شود در حال حرکت بر روی یک تکه کوچک از زمین های واقع در میان Chambal رودخانه پناهگاه. 16 ثانیه کلیپ نشان می دهد تمساح در حال حرکت بر روی قطعه کوچک از زمین قبل از جسارت به بستر رودخانه یک بار دیگر. در حالی که به اشتراک گذاری ویدیو را با پیروان تومار نوشت: تمساح در Chambal رودخانه پناهگاه !!

این تصویری که به اشتراک گذاشته شده در روز یکشنبه به دست آورد بیش از 7000 دوست دارد و نزدیک به 1000 رسانهها. 16 ثانیه ویدئو کلیپ انباشته شده بیش از 70000 انداز و هنوز شمارش. صدها نفر از Twitterati در بخش نظرات این پست برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه های خود را.

یک کاربر نوشت: “بله. Chambal معروف است Gharial” در حالی که کاربر دیگری گفت: “این نادر برای دیدن تمساح در عمل است.” یک سوم کاربر اظهار نظر “که یکی از بزرگ!!! آیا ریورساید نشان دادن هر گونه علائم هشدار دهنده به روستاییان?”

در حالی که پاسخ به یکی از کاربران تومار به ذکر است که Chambal رودخانه پناهگاه کشش 300 plus تمساح و تمساح! این Chambal رودخانه پناهگاه است که همچنین به عنوان شناخته شده ملی Chambal Gharial پناهگاه حیات وحش. محراب است که به خوبی شناخته شده برای انقراض gharial است که به عنوان طولانی ترین از همه زندگی crocodilians.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im