ویروسی تصویری از ساخت pav bhaji فوق العاده با کره برگ Tweeple گرسنه

ویروسی تصویری از ساخت pav bhaji فوق العاده با کره برگ Tweeple گرسنه – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 16:49 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

تصویری از pav bhaji تراوش با کره چپ شهروندان سرازیر شدن آب دهان در طول خیابان محبوب مواد غذایی

This picture has been used for representational purpose only

این تصویر استفاده شده است بازنمودی تنها هدف

در میان بیماری همه گیر کوروناویروس خیابان مواد غذایی مانند vada pav, bhel puri و ساندویچ چیزی است که اکثر مردم در حال از دست رفته است. در حالی که برخی honed مهارت های آشپزی خود را و در حال ساخت غذای خوشمزه در خانه وجود دارد بسیاری از کسانی که هنوز از دست غذا خیابان.

در میان همه این تصاویر و ویدئوها از بمبئی محبوب تنقلات می رویم ویروسی در اینترنت یادآوری مردم از خوب قدیمی روز زمانی که آنها می تواند تنگه های مورد علاقه خود را در خیابان مواد غذایی. به تازگی یک ویدئو از یک مرد ساخت pav bhaji فوق العاده با کره رفت و ویروسی خروج شهروندان گرسنه است.

روز یکشنبه کاربر توییتر Godman Chikna مشترک نادر رجعت تصویری و زیر نویس آن “Pav Bhaji فوق العاده با کره. فوق العاده کره با Pav Bhaji (sic).” در 44 ثانیه ویدئو کلیپ یک مرد دیده می شود پخت و پز یکی از بمبئی مورد علاقه خیابان مواد غذایی – Pav Bhaji.

این مرد دیده می شود اضافه کردن کل یک بار از کره layer-by-layer در bhaji است که پخت و پز در تابه. در پایان این ویدئو او در خدمت bhaji لود شده با یک لایه از کره را در صفحات به مشتریان. تصویری از pav bhaji تراوش با کره چپ شهروندان سرازیر شدن آب دهان در طول خیابان محبوب مواد غذایی است.

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین تصویری را به دست آورد بیش از 80,000 انداز و نزدیک به 5000 لایک با صدها نفر از نظرات. Twitterati آب گرفتگی بخش نظرات اعلام کرده است که این یک گناه برای به اشتراک گذاشتن چنین فیلم در طول COVID-19 بحران است. یک کاربر گفت: “آن را به عنوان یک عمل مجرمانه برای به اشتراک گذاشتن چنین فیلم در طول همه گیر” در حالی که یکی دیگر از اظهار نظر “آن در واقع کره اضافی Bhaji.” یک سوم کاربر نوشت: “چیزهای فوق العاده… اما آن گناه است.”

در اینجا این است که چگونه شهروندان واکنش نشان داد:

آیا شما از دست غذا خوردن در خیابان های بمبئی? چه شما فکر می کنم ،

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im