ویروسی تصویری از انسان لباس به عنوان ‘شبح’ باعث می شود Twitterati روز در میان مستند

ویروسی تصویری از انسان لباس به عنوان ‘شبح’ باعث می شود Twitterati روز در میان مستند – اخبار

انتشار: May 07, 2020, 16:38 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

ویروسی تصویری ارسال شده در توییتر نشان می دهد یک مرد پوشیدن یک ورق سفید بر او و برگزاری یک شمع روشن

A screengrab of the video posted on Twitter by Noodlehead

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده در توییتر توسط Noodlehead

نارندرا نخست وزیر خواسته بود مردم در هفته گذشته به نور شمع و چراغ مشعل و چراغ قوه از گوشی های تلفن همراه در یکشنبه شب ساعت 9 نه دقیقه برای نشان دادن وحدت خود را در برابر مبارزه در حال انجام Coronavirus بیماری همه گیر. اگر چه مردم مشاهده #9pm9minute رویداد وجود دارد که برخی از آنان نشان داد که همبستگی خود را در بیش از حد بالا راه! از شلیک گلوله از یک تفنگ به فریاد “برو تاج, تاج برو” و بهارات ماتا کی Jai مردم انجام انواع اعمال به بازیگران این ویروس. اما هیچ چیز می تواند این ویروسی تصویری از یک مرد با لباس به عنوان یک شبح و برگزاری یک شمع.

ویروسی تصویری ارسال شده در توییتر توسط یک کاربر به نام Noodlehead نشان می دهد یک مرد پوشیدن یک ورق سفید بر او و برگزاری یک شمع روشن. به عنوان این کلیپ به حال فراموش نشدنی بالیوود لحن ‘Gumnaam hai koi بودن در پس زمینه بازی در ورق سفید دیده می شد در راه رفتن به عقب و جلو مانند یک فیلم مانند شبح!

15-دوم-فیلم بلند ارسال شده در مارس 5 به دست آورد بیش از 254,700 نمایش با بیش از 12,800 دوست دارد و ترجمه 4,300 بار. کاربران اظهار نظر در این ویدئو شده واکنش خنده دار با برخی از تحسین مرد برای ‘نوآوری’.

چه چیزی شما را از فکر می کنم این شبح ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im