ویروسی تصویری از یک گاو شاخدار طول می کشد اینترنت توسط طوفان


ویروسی ویدئو نشان می دهد که گاو با آن سوم شاخ بیرون زده از جلو که شبیه به یک اسب شاخدار

A screengrab from the video posted by Susanta Nanda IFS on Twitter

یک screengrab از این ویدئو ارسال شده توسط Susanta Nanda IFS در توییتر

اینترنت اغلب طول می کشد تا مردم با تعجب با خود فوق العاده و محتوای ویروسی تصاویر که نیاز به یک نگاه دوم به باور. یکی از این عجایب اینترنت ویروسی تصویری از سه شاخ گاو است که ساخت دور از رسانه های اجتماعی و گیج neitzens.

ویروسی تصویری از Ankole گاو موجود در اوگاندا به اشتراک گذاشته شد توسط افسر جنگل Susanta Nanda در توییتر که خود را نشان می دهد آستین سفید شاخ. چه مردم نشستن و گرفتن اخطار از گاو است و سوم آن شاخ بیرون زده از جلو که شبیه به یک اسب شاخدار.

با توجه به گزارش دیلی استار این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد در سال 2018 است. کلیپ ارسال شده توسط Nanda در مارس 13 را به دست آورد بیش از 11,900 نمایش با بیش از 1100 لایک و ترجمه 212 بار.

در اینجا چگونه twitterati واکنش نشان داد در این پست:

چه چیزی شما فکر می کنم از این پست ؟

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>