ویروسی: بمبئی پلیس و خانواده بازیابی از COVID-19 بازگشت به صفحه اصلی به قهرمان خوش آمدید

ویروسی: بمبئی پلیس و خانواده بازیابی از COVID-19 بازگشت به صفحه اصلی به قهرمان خوش آمدید – اخبار

به روز شده: Jun 02, 2020, 10:25 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

53-ثانیه ویدئو کلیپ آغاز می شود که با متن “خوش آمدید قهرمانان” نشان می دهد که داستان شجاعت و امید و عزم و اراده است که پلیس و خانواده اش نشان داد برای غلبه بر COVID-19 نبرد

A screengrab of the viral video shows the police constable and his family returning home to heroes welcome

یک screengrab از ویروسی ویدئو نشان می دهد که پلیس و پاسبان و خانواده اش به خانه بازگشت و به قهرمانان خوش آمدید

در دلگرم کننده توسعه یک بمبئی پلیس و خانواده اش از جمله همسر و فرزندان متصل به Samtanagar ایستگاه پلیس دریافت یک جایزه خوش آمدید, پس از موفقیت در دوره نقاهت بعد از coronavirus. موفقیت داستان COVID-19 جنگجو به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس بمبئی در توئیتر رسمی خود رسیدگی در تاریخ 30 مه.

با توجه به توییتر پلیس بمبئی مشترک الهام بخش تصویری که در آن پلیس پاسبان دیده می شود راه رفتن به سمت خانه اش به همراه خانواده اش به مردم خوش آمد آنها را با دوش گرفتن گلبرگ های گل. همسایگان نیز می تواند دیده می شود استقبال پیروز خانواده با صاعقه وار تشویق.

53-ویدئوی دوم آغاز می شود که با متن “خوش آمدید قهرمانان” نقد داستان شجاعت و امید و عزم و اراده است که پلیس و خانواده اش نشان داد برای غلبه بر COVID-19 نبرد. این ویدئو نتیجه با قلبی پیام با این مضمون که “ما آرزو این خانواده از مبارزان سالم زندگی در پیش رو.”

در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو با بیش از 5 میلیون پیروان پلیس بمبئی در توئیتر خود نوشت: “وقتی این خانواده آزمایش مثبت برای COVID-19 آنها در زمان این ویروس سر و پیروز. آنها در حال حاضر در خانه امن از جمله 9 و 6 y/o junior رزمندگان.” صدای جیر جیر در ادامه گفت که COVID-19 جنگجو از نیروی پلیس نمی توانید صبر کنید برای پیوستن به وظیفه و خدمت شهر یک بار دیگر.

پس از به اشتراک گذاشته آنلاین تصویری را به دست آورد بیش از 20 ، 000 نمایش و شمارش. دلگرم تصویری نیز به دست آورد صدها نظرات کاربران در تمجید پلیس و خانواده اش برای خود موفق به پیروزی بیش از coronavirus.

یک کاربر نوشت: “به یاد داشته باشید فداکاری خانواده های خود نیز انجام دهید” در حالی که دوم کاربر اظهار نظر “کلاه… سلام به شما و خانواده خود را…..” یک سوم کاربر گفت: “کلاه… سلام به شما و خانواده خود را…..تبریک می گویم که تو جنگیدند” در حالی که یک چهارم کاربر پرداخت می شود, غنی ادای احترامات در بمبئی نیروی پلیس و گفت: “U R چه چیزی باعث بمبئی یکی از امن ترین شهرستانها در جهان است.”

چه چیزی شما فکر می کنم این ویدیو زیبا به اشتراک گذاشته شده توسط پلیس بمبئی?

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de