ویروسی عکس: Sakshi Dhoni شوخی گزش MS Dhoni را پا به او اشتیاق توجه


Sakshi Dhoni سرگرم کننده post on Instagram برای دریافت توجه از MS Dhoni را ترک خواهد کرد شما در انشعابات

Picture Courtesy/ Sakshi Dhoni Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Sakshi Dhoni Instagram

سابق هند کریکت کاپیتان ماهندرا سینگ Dhoni همسر Sakshi Dhoni کاملا فعال افراد مشهور در Instagram. Sakshi Dhoni پست ها در Instagram همیشه توجه طرفداران او و این بار آن هیچ تفاوتی ندارد.

در حالی که در مستند به دلیل COVID-19 گیر Sakshi و شوهر, MS Dhoni مشغول صرف وقت خود را در خانه خود در رانچی. Sakshi Dhoni, که معروف و شناخته شده توسط خود عزیزان برای او اهل تفریح و بازی و سرگرم کننده-محبت طبیعت مشترک یک عکس از او در مورد به نیش MS Dhoni انگشتان پا را در حالی که او مشغول بر روی تلفن همراه خود را. “زمانی که شما طلب توجه از #mrsweetie!” Sakshi زیر نویس خود نوشته است که دریافت بیش از سه لاخ ‘دوست’ در عرض چند ساعت.

MS Dhoni و Sakshi Dhoni یکی از بزرگترین ستاره در جهان از کریکت امروز. MS و Sakshi Dhoni شد و دوستان دوران کودکی و به اشتراک گذاشتن یک پیوند نزدیک. آنها در سال 2010 و تا به حال یک کودک به نام Ziva پنج سال بعد در سال 2015.

MS Dhoni آینده در کریکت بزرگترین موضوع این روزها او به عنوان آخرین بازی یک مسابقه در سال 2019 جام جهانی, نیمه نهایی در مقابل نیوزیلند. به دور از بازی پس از Dhoni شده است در ساخت بسیاری از وقت آزاد خود را صرف آن با همسرش, Sakshi, دختر, Ziva و خانواده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de