Vinod دعا نمی تواند دستگیر می شود اما او باید با همکاری در پروب: دیوان عالی کشور

Vinod دعا نمی تواند دستگیر می شود اما او باید با همکاری در پروب: دیوان عالی کشور – اخبار

به روز شده: Jun 15, 2020, 08:37 IST | سازمان |

دادگاه بالا اما حاضر به ماندن مداوم پروب و گفت: دعا را مجبور به پیوستن به کاوشگر “از طریق ویدئو کنفرانس و یا حالت آنلاین”

Vinod Dua

Vinod دعا

در کمک به روزنامه نگار ارشد, Vinod دعا دیوان عالی کشور در جلسه ویژه ای روز یکشنبه مهار هیماچال پرادش پلیس از دستگیری او تا “سفارشات بیشتر” در مورد فتنه علیه او توسط یک محلی BJP رهبر بیش یوتیوب خود را نشان می دهد.

دادگاه بالا اما حاضر به ماندن مداوم پروب و گفت: دعا را مجبور به پیوستن به کاوشگر “از طریق ویدئو کنفرانس و یا حالت آنلاین” به عنوان ارائه شده توسط او در پاسخ به احضاریه صادر شده توسط پلیس به دنبال شخصی خود را ظاهر.

“در انتظار سفارشات بیشتر این درخواست (Dua) نخواهد بود و بازداشت در ارتباط با اين جرم” نیمکت از قضات U U Lalit, M, M Shantanagoudar و Vineet ساران گفت: در حالی که صدور اعلامیه به مرکز و دولت برای جولای 6, تاریخ بعد از شنیدن.

“با این حال درخواست (Dua) باید گسترش همکاری کامل از طریق ویدئو کنفرانس و یا حالت آنلاین و HP پلیس حق دارد برای انجام تحقیقات” نیمکت گفت.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im