Vineet کومار سینگ: مردم باید به حال کبودی در حالی که آموزش برای Betaal

Vineet کومار سینگ: مردم باید به حال کبودی در حالی که آموزش برای Betaal – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 19, 2020, 15:54 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

بازیگر Viineet کومار باز می شود تا در مورد آماده شدن برای نقش خود را در Netflix بکشد آینده اصلی Betaal

Viineet کومار شده است در اطراف برای بیش از 19 سال است و در عمل در چند Hindi تامیل و تلوگو فیلم. از اینکه نویسنده به دستیار کارگردان او را دیده است صنعت سرگرمی از تمام زوایای. اما واقعی خود را در شور و شوق نهفته در بازیگری است. او فرود آمد و او اولین نقش سرب در فیلم “Mukkabaaz’ که برای او بسیار قدردانی است. او دیده خواهد شد بعدی در Netflix بکشد آینده سری Betaal’ در کنار Aahana Kumra, Jitendra جوشی و Suchitra Pillai به کارگردانی پاتریک گریم و Nikhil Mahajan. سری اجرایی تولید شده توسط Blumhouse تلویزیون و SK جهانی, سرگرمی و تولید شده توسط Red Chillies Entertainment.

Viineet شناخته شده است برای قرار دادن قلب و روح خود را به هر شخصیت او بازی می کند و این زمان متفاوت است. این اولین بار است که او را دیده می شود پوشیدن لباس و به تصویر کشیدن نقش مهمی مانند Vikram سیرهی دوم-در-فرمان Baaz تیم ملی از CIPD. سری تضمین ناخن جویدن در آوردن نبرد بین CIPD و یک گردان از زامبی redcoats رهبری دو قرن پیر Betaal. Viineet کومار به عنوان Vikram سیرهی دیده می شود مبارزه با این زامبی ارواح در تریلر و ما نمی توانیم صبر کنید تا شاهد این جنگ است.

صحبت در مورد آماده سازی به عهده او برای نقش Viineet گفت: “Betaal در بسیاری از راه های بسیار ویژه… ما تا به حال تحت تربیت بدنی به عنوان یکی نمی تواند از این یکنواخت و بدون آموزش و دانستن اینکه چگونه به دریافت دستورات. وجود دارد چاقو های مختلف و اسلحه های آموزشی نیز هست. از آنجایی که این یک بازی ترسناک و هیجان انگیز دعوا شروع غیر منتظره بنابراین یکی از نیاز به دانستن چگونه به موقعیت سازند ، آموزش ما استفاده می شود در فلفل قرمز studios در صبح استفاده می شود که برای مدت زمان طولانی. بار بسیاری از مردم می خواهم که کبودی خود به آرنج و زانو پس از آموزش است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de