Vikrant Massey: تماشا پدرخوانده سری بیش از همه دوباره

Vikrant Massey: تماشا پدرخوانده سری همه را دوباره و دوباره – سرگرمی

به روز شده: Apr 10, سال 2020, 09:30 IST | Mohar باسو | بمبئی

او به عنوان سهام خود را در وب سایت توصیه های Vikrant Massey باعث می شود یک مورد برای هنرمندان که در حال انجام کمی خود را در نگه داشتن جهان عاقل است.

Vikrant Massey

Vikrant Massey

چند روز پیش Vikrant Massey ارسال شده یک پیام در رسانه های اجتماعی است که خواندن “را به عنوان شما شراب خواری-سازمان دیده بان خود را دهم سری خواندن یک کتاب و یا خواب به موسیقی به یاد داشته باشید که در تاریک ترین روز زمانی که همه چیز متوقف شد و شما تبدیل به هنرمندان.” مسی در وسط تیراندازی Taapsee Pannu-starrer Haseen Dillruba زمانی که این کشور رفت و در زیر مستند به طور موثر آوردن فیلم دهلی شلیک به وقفه.

تاکید بر اینکه هنرمندان باید انجام کمی خود را به نگه داشتن مخاطب عاقل در طول بحران, او می گوید: “ما امن هستند در خانه های ما به دلیل بهداشت و درمان کارگران و پلیس و دولت محلی افسران, اما من هیچ تردیدی در اعتراف به این که هنرمندان خیلی کمک کرده به ما عاقل نگه دارید در این زمان دشوار است.”

Stills of The Godfather and Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
عکسهای از پدرخوانده و ببر پادشاه: قتل و ضرب وشتم و جنون

نشسته در Versova صفحه اصلی چند بلوک دورتر از پدر و مادر خود را, این بازیگر می گوید: خواندن و تماشای نشان می دهد در حال نگه داشتن او را به رفتن. “من در بر داشت Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون باور نکردنی است. زمانی که شما نشستن و درک کنند که وجود دارد بیشتر ببر در اسارت و کمتر در شما متوجه چگونه شما می دانم که از حیات وحش است. اگر وجود دارد 4,000 ببر در طبیعت وجود دارد بیش از 10 ، 000 در اسارت درون ما خود را. من هم تماشای Jason Momoa اپل سری اصلی به نام دیدن. مفهوم جذاب است; آن را در بخش داستانی و بخش dystopian. من Jamtara در Netflix بکشد. من از تماشای این فیلم مستند در جامعه یهودی به نام یکی از ما. من پدرخوانده همه را دوباره و دوباره. فرقه کلاسیک بی انتها است.” مسی که یک خواننده حریص نشان می دهد خواندن Perumal Murugan یک بخش ، “او همچنین نوشته شده است این کتاب Poonachi. من بازبینی Khushwant سینگ کتاب بیش از حد.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de