Vikas Gupta تماس Ankita Lokhande Sushant Singh Rajput را ‘کمک فنر’

Vikas Gupta تماس Ankita Lokhande Sushant Singh Rajput را ‘کمک فنر’ – سرگرمی

به روز شده: Jun 19, 2020, 13:36 IST | Hitlist تیم | بمبئی

تولید کننده Vikas Gupta به نام Sushant Singh Rajput سابق شعله Ankita Lokhande خود را ‘کمک فنر.’

تولید کننده Vikas Gupta به نام Sushant Singh Rajput سابق شعله Ankita Lokhande خود را ‘کمک فنر’. او نوشت: “او بگویید او را به انجام آنچه او را خوشحال می کند.” این چند طرفداران تعجب می کنم که چرا آنها راه جدا. ارسال جزئیات به شرح زیر است!

در SSR حافظه

pic

Sushant Singh Rajput طرفداران در اندونزی آمده اند تا با ادای احترام ویژه ای برای او. آنها در حال پخش آهنگ های خود را از MS Dhoni: The Untold Story (2016) در جاکارتا پارک.

همه دل شکسته پس از یادگیری در مورد SSR را خودکشی, Vikas Gupta ارسال شده یک سری از فیلم باعث شد تا این شهر از این شهر است. او همچنین مشخص چند نام محبوب ساخته شده است که زندگی اش جهنم است.

محبوب تلویزیونی تولید شده است که بخشی از های مختلف واقعیت را نشان می دهد مانند Bigg Boss آس از فضا و خیلی بیشتر به ریخت و قلب او در چند فیلم او که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. او همچنین اعتراف کرد که او چگونه وجود دارد نمی تواند برای یک دوست زمانی که او نیاز به کسی بیشتر است.

در مقابل حرفه ای, Vikas Gupta گذشته دیده می شد میزبانی این نشان می دهد آس از فضا یک MTV ارائه شده است. او همچنین تولید یک محبوب نوجوان وب نشان می دهد کلاس 2020.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de